ZTE, Axon 40 Ultra İle Oyun Oynamıyor


Burada, ABD’de bir ZTE telefonu satın almak bugünlerde “hip” olmayabilir, ancak şirketin en son amiral gemisi telefonu hakkında en azından biraz merak ettiğimi söylemediysem kahretsin. bu Akson 40 Ultra Az önce satışa çıktı ve ZTE’nin Android 12 üzerine inşa ettiği yazılım özelliklerinin yanı sıra teknik özellik sayfasına baktıktan sonra, ayrıca 799 dolarlık fiyatı hesaba kattığınızda, kesinlikle bir göz atmaya değer.

Axon 40 Ultra, 1 bin doların oldukça altında bir fiyata Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, 8 GB RAM + 128 GB depolama temel modeli, 120 Hz yenileme hızına sahip 6,8 inç FHD+ AMOLED ekran ve ekran altı selfie kamerası, 65 W ile 5.000 mAh pil içerir hızlı şarj, çift SIM yuvası, çift hoparlör, ekran altı parmak izi okuyucu, üçlü arka kamera sistemi (çift Sony IMX 787 sensörlü) ve Android 12.

Yazılımla ilgili daha fazla bilgi veren ZTE, her 3 ayda bir güvenlik yaması güncellemeleri yapmayı taahhüt ediyor (desteğin kaç yıl sürdüğünden bahsetmiyorum) ve cihazı Ağustos ayının sonuna kadar Android 13’e yükseltiyor. Özellikler tarafında, ZTE arkaya bakan kameraları için Smart Moon (ayı çıplak gözü taklit edecek bir seviyeye büyütmek için çoklu çekimler ve görüntü hesaplamaları), Star Enhancement, bir AI- gibi birçok şeyi pişirdi. güçlü Constellation Connection özelliği, Süper Gece Videosu ve ayrıca sistem genelinde stabilizasyon için Çift OIS ve EIS.

Pixel, OnePlus veya Samsung cihazından başka bir şey denemeye hazırsanız, neden ZTE’yi denemeyesiniz? Bir inceleme birimi isteyebilir ve bu cihaza bir şans verebilirim. Bu 799 $ fiyatla gerçekten çok kötü görünmüyor.

Axon 40 Ultra Satın AlınKaynak : https://www.droid-life.com/2022/06/21/zte-axon-40-ultra-available-in-us-for-799-has-all-the-specs-you-want/

Yorum yapın