YouTuber, Sony’nin Yapmayacağı PS5 Slim’i Üretiyor


Birkaç yılda bir Sony, en son konsolunun yeni ve güncellenmiş bir sürümünü yayınlar. PS4 Slim’i PS4’ün gelmesinden birkaç yıl sonra aldık ve PS5’in daha küçük ve daha ince resmi bir sürümünün alınmasına hala bir yıl kadar sürerken, bu bir YouTuber’ın meseleleri kendi eline almasını engellemedi.

o YouTuber, Kendin Yap AvantajlarıPS5’lerinin cesaretini topladı ve bunları yalnızca 1,9 cm kalınlığında özel yapım bir kasaya taktı.

Bu açıkçası normal durumundaki PS5’ten çok daha ince, ancak tahmin edebileceğiniz gibi gerçekleşmesi için tonlarca çalışma gerektirdi.

İşlerin nasıl kötüye gittiğini görmek için tam videoyu izleyebilirsiniz çünkü bu çarpıcı bir fikir ve bitmiş ürün de aynı derecede etkileyici. Ancak, güçlü bir PS5’i soğutmanın bazı özel su soğutması ve güç kaynağını harici bir mekanizmaya taşımayı gerektirdiğini söylemek yeterli – bu da o su sistemi için radyatörü de barındırıyordu.

Ne yazık ki, her şey plana göre gitmiyor ve sonunu sizin için mahvetmeyecek olsak da, en yetenekli insanların bile tam dikkat göstermediklerinde oldukça aptalca şeyler yapabileceğini hatırlatmak isteriz. Hikayenin tamamını görmek için videoyu izleyin ve bunlardan birine kendi televizyonunuzun altında sahip olmayı dilemeye hazırlanın.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/youtuber-builds-the-ps5-slim-that-sony-wont/

Yorum yapın