YouTube TV Temel Planından Bir Kanalı Kaybediyor


YouTube TV aboneleri, bilmeniz için küçük bir kanal düzenlememiz var. Bugünden itibaren, YouTube TV temel planınız bir kanalı kaybedecek – Universo.

Google ve YouTube TV bir fiyat ayarlaması yapmıyorlar, Universo’yu İspanyolca Plus eklentisine taşıyorlar ve temel plandan çıkarıyorlar. Bazılarınızın bu hareketten hayal kırıklığına uğrayacağını tahmin edebiliyorum, ancak ne yazık ki burada bir uyarı dışında teklif edilen bir şey yok.

Değişiklik hemen görünüyor ve bugün 4 Ağustos’ta yürürlüğe girecek.

DVR/Kütüphanenizde Universo’dan depolanmış içeriğiniz varsa, bunlar 9 aya kadar kalacaktır. Hala Universo’nun ilerlemesini izlemek istiyorsanız, şu anda İspanyolca Plus eklentisi için ilk 6 ay için ayda 9,99 ABD doları tutarında bir teklif var. 6 ay sonra, 14.99 $/ay’a sıçrar.

YouTube TV’nin tamamı aşağıda okunabilir:

Merhaba Kellen,

4 Ağustos 2022’den itibaren Universo’nun artık YouTube TV Temel Planının bir parçası olarak kullanılamayacağını bildirmek için yazıyoruz. Ancak, bu kanaldan önceki Kütüphane kayıtlarına erişim, herhangi bir işlem gerektirmeden 9 aya kadar hesabınızda kalacaktır.

Universo, şimdi yalnızca ilk 6 ayınız için ek 9,99 $/ay, daha sonra ayda 14,99 $ karşılığında sunulan İspanyolca Artı eklentisi içinde sunulacaktır. İspanyol Artı eklentisi, ESPN Deportes, Discovery en Español ve CNN en Español gibi 25’ten fazla kanalı içerir. Her zaman olduğu gibi, faturalandırmanızı görmek veya hesabınızda değişiklik yapmak için Ayarlar > Üyelik’e gidin.

Anlayışınız ve YouTube TV üyesi olduğunuz için teşekkür ederiz.

İçtenlikle,
YouTube TV ekibiKaynak : https://www.droid-life.com/2022/08/04/youtube-tv-universo-channel/

Yorum yapın