Yeni uygulamalı videoda gösterilen mahkum LG yuvarlanabilir


LG Sarılabilir Telefon CES 2021

TL; DR

  • Alay edilen (ancak asla piyasaya sürülmeyen) LG katlanabilir telefon YouTube’da göründü.
  • Telefon, Oppo rollable’a çok benziyor ve çalışıyor.
  • Telefon, tam LG operasyonları sonlandırırken indi, bu yüzden asla bir şansı olmadı.

LG, CES 2021’de yaklaşmakta olan bir akıllı telefonla dalga geçti. Yukarıdaki resimde, “normal” bir telefon olarak başlayan ancak daha sonra daha büyük bir form faktörüne dönüşen bir telefon görebilirsiniz.

Ancak çok geçmeden LG, akıllı telefon endüstrisinden tamamen çıktığını duyurdu. Bu nedenle, LG rollable’ın piyasaya çıktığını hiç görmedik.

Ayrıca bakınız: LG hakkında bilmeniz gereken her şey

Şimdi, yine de, bir sonraki en iyi şeye sahibiz: birisi bu telefonun yayınlanmamış bir sürümünü ele geçirdi ve yükledi. kısa bir uygulamalı video YouTube’a. Aşağıdaki videonun tamamına göz atabilirsiniz.

Videoda, LG’nin katlanabilir roll-in ve roll-out’unu görebilirsiniz. Hem ekranda bir simgeyle hem de bir tür donanım geçişiyle çalışıyor gibi görünüyor. Telefonun kendisi de ortalama “normal” akıllı telefondan biraz daha ince görünüyor; bu, piyasaya sürüldüğünde normal bir telefondan çok daha büyük görünmediği düşünüldüğünde ilginç bir seçim.

Ancak telefon çalışıyor gibi görünüyor. Google Play Hizmetlerine sahip görünmüyor ve simgelerin tümü Korece, ancak bu çok şaşırtıcı değil.

Bu LG’yi piyasada asla yuvarlanabilir halde göremeyeceğimizi düşünürsek, bu, LG’nin aklındaki şeyi deneyimleyerek elde edeceğimiz kadar yakın. Bununla birlikte, Oppo, LG’nin sürümünden çok daha ileriye giden kendi yuvarlanabilir sürümünü piyasaya sürdü. Bu yüzden henüz rollables yazmayın.Kaynak : https://www.androidauthority.com/lg-rollable-hands-on-3185104/

Yorum yapın