Yeni Saat Yüzüne Sahip Pixel Saat


Google’dan gelen alaylar, gelen donanım dizisi için hızlanıyor. Dünkü Pixel 7 Pro uygulamalı oturumunun pikselli alayı sadece başlangıçtı, öyle görünüyor. Bugün Google, Pixel Watch’ta yeni bir saat yüzünün bir görüntüsüyle yaklaşan Pixel serisiyle başka bir videoyu Tweetledi.

Evet, biliyorum, bu sadece bir saat yüzü. Yine de bak. Bu çok iyi.

Pixel Watch, şu anda elimizde olmasını istediğimiz cihazdır. Pixel 7 ve Pixel 7 Pro kesinlikle güzel görünüyor ve mükemmel yazılıma sahip sağlam telefonlar olmalı, ancak Google daha önce hiç böyle bir akıllı saat satmamıştı. Bu ilk! Yapmaları için yalvardığımız cihaz bu.

Her neyse, yeni bir saat yüzü bizi heyecanlandırdıysa özür dilerim, kendimize yardım edemeyiz.

Google Piksel İzle

Saat kadranı, her 5 dakikalık işarette, farklı genişliklerde akrep-dakika-saniye ibrelerine ve Google Asistan’a giden bir kısayola sahip çeşitli şekillere sahiptir. Bu saat yüzü hiçbir şekilde oyunu değiştirmiyor, ancak Google’ın bu cihazı nereye götürmeyi planladığı konusunda bize ek ipuçları verdiğini düşünüyorum. Kubbeli camı ve şık gövdesiyle Pixel Watch’ın minimal stiline büyük ölçüde yaslanıyorlar. Saat kadran rengi, neredeyse bir Pixel telefondaki dinamik temaya saygı duruşunda bulunarak bağlı olan bantla eşleşir.

Söylenti fiyatları ortaya çıkmaya başladığına ve alayların durmaması gerektiğine göre, başa çıkabileceğiniz tüm Pixel Watch’a hazırlanın. Pil ömrünün ne kadar berbat olduğunu öğrenene kadar hepimiz buradayız.

Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/09/21/the-pixel-watch-with-a-new-watch-face/

Yorum yapın