Yeni nesil Apple Watch Ultra, mikro LED ekrana sahip olacak


Elma İzle Ultra


AppleInsider, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda bağlı kuruluş komisyonu kazanabilir.

Analistler şimdi Apple’ın yeni Apple Watch Ultra’nın 2024 güncellemesinde mikro LED ekrana sahip ilk cihaz olabileceğini öne sürüyor.

Apple, sporculara ve zorlu koşullara yönelik üst düzey bir giyilebilir cihaz olan Apple Watch Ultra’yı Eylül 2022’de piyasaya sürdü.

Şimdi bir analist, premium giyilebilir cihazın 2024’te dikkate değer bir güncelleme alabileceğini söylüyor.

Hong Kong yatırım şirketi Haitong International Securities için bir araştırma notunda tarafından görüldü MacSöylentiler, analist Jeff Pu, Apple Watch Ultra’nın daha büyük bir 2,1 inç mikro LED ekrana sahip olacağını söyledi.

Mikro-LED kullanan Apple Watch Ultra, mevcut nesil OLED ekrandan daha parlak bir ekrana sahip olacaktır.

Çin’in giyilebilir pazarı 2022’nin üçüncü çeyreğinde genel olarak küçüldü, ancak akıllı saat pazarı yıldan yıla %17 büyüme kaydetti. Apple Watch Ultra, premium segmentte satışları artırdı, yani 700 ABD Doları ve üzerindeki cihazlar anlamına geliyordu.

AppleInsider 2 Ocak – 8 Ocak tarihlerinde Wi-Fi 6e cihazları, HomeKit, Apple aksesuarları, 8K monitörler ve daha fazlasını beklediğimiz 2023 Tüketici Elektroniği Fuarı’nı bizzat ele alacağız. İndirerek kapsamımızı takip edin AppleInsider uygulamasıve YouTube’da bizi takip edintwitter @appleinsider ve Facebook canlı, son dakika haberleri için. Resmimize de göz atabilirsiniz. instagram etkinlik boyunca özel fotoğraflar için hesap.

Kaynak : https://appleinsider.com/articles/23/01/03/next-gen-apple-watch-ultra-to-get-micro-led-display?utm_medium=rss

Yorum yapın