Yeni M2 13-İnç MacBook Pro ve Apple’ın Çift Bağlantı Noktalı USB-C Şarj Cihazları Artık Siparişe Hazır


Apple bugün, aynı derecede yeni M2 çipten güç alan yeni 13 inç MacBook Pro’yu ön siparişe sundu. Şirket ayrıca, her ikisi de aynı anda iki USB-C cihazını şarj etmek için iyi olan iki yeni şarj cihazını kullanıma sundu.

Apple’ın web sitesine göre, yeni MacBook Pro önümüzdeki haftadan itibaren müşterilerin kullanımına sunulacak ve yeni USB-C şarj cihazları bir iş günü içinde sizlerle olacak. Bununla birlikte, henüz mağazada mevcut olduklarına dair bir onay almadık.

13 inç MacBook Pro

Apple’ın yeni MacBook Pro’su, 13 inçlik ekran ve Dokunmatik Çubuk dahil olmak üzere, daha önce mevcut olanla temelde aynıdır. Yenilik, yükseltilmiş bir çipin eklenmesidir – M2, daha önce sunulan M1’in yerini alır.

Aynı çip MacBook Air’in içinde de gönderilecek, ancak Apple bunu önümüzdeki aya kadar ön siparişe sunmayacak.

Makinenin kendisi 1299 dolardan başlıyor ve 8GB RAM ve 256GB depolama ile geliyor. Ancak bu bileşenler, gerekirse 24 GB ve 2 TB’a yükseltilebilir. Hem Gümüş hem de Uzay Grisi renkleri sunulmaktadır.

Yeni USB-C Şarj Cihazları

Apple bugün iki tane yaptı Çift USB-C şarj cihazı ilk kez kullanılabilir. Her ikisi de 59 dolara satılıyor ve her ikisi de USB-C bağlantı noktalarına sahip ve 35W olarak derecelendiriliyor. İkisi arasındaki tek fark, birinin seyahat için tasarlanmış olması ve karışıma katlanabilir pimler eklerken kuzeninden daha küçük olmasıdır.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: Apple’dan Ne Zaman Beklenir?
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/new-m2-13-inch-macbook-pro-and-apples-dual-port-usb-c-chargers-now-available-for-order/

Yorum yapın