Yeni Creative Zen Air kulaklıkları, 18 saate kadar oynatma süresi sunar


Creative Zen Air kulaklık başlıkları


AppleInsider, sitemizdeki bağlantılar aracılığıyla yapılan satın alımlarda bağlı kuruluş komisyonu kazanabilir.

Creative Technology’nin yeni kablosuz kulaklıkları, Aktif Gürültü Önleme ve Ambiyans Modu gibi özelliklerin yanı sıra yeni bir tasarıma sahiptir.

Yeni tasarım, cep dostu bir şarj kutusuna sığan çubuk şeklindeki kulaklık başlıkları ile AirPod’ları anımsatıyor. Mükemmel bir dinleme deneyimi için Aktif Gürültü Önleme ve Ambiyans Modu gibi gürültü kontrol işlevleri sunarlar.

Creative Zen Air olarak adlandırılan bu cihazlar, tek bir şarjla toplamda 18 saate kadar ve altı saate kadar oynatma süresi sağlayabilir. Diğer özellikler arasında 10 mm neodimyum sürücüler, Bluetooth 5.0 bağlantısı ve suya ve tere dayanıklılık için sertifikalı IPX4 derecesi yer alır.

Aktif Gürültü Engelleme, istenmeyen arka plan gürültüsünü engeller, böylece kullanıcılar iş görüşmeleri sırasında odaklanabilir veya yürüyüş yaparken veya dışarıda koşarken ses dinleyebilir. Kulaklıklara dokunmak, doğru miktarda sesin içeri girmesini sağlayan Ambiyans Modu’nu etkinleştirir.

Tek bir şarjla toplam 18 saate kadar ve altı saate kadar çalma süresi sunabilirler.

Tek bir şarjla toplam 18 saate kadar ve altı saate kadar çalma süresi sunabilirler.

46 gram ağırlığında ve net yüksek tonlar ve dengeli orta tonlar sağlayan 10 mm neodimyum sürücülere sahipler. Creative Zen Air ayrıca net iletişim için kullanıcının sesini almak üzere dört mikrofon içerir.

Ek olarak, kulaklıklar, yerleşik Super X-Fi Mekansal Holografi teknolojisine sahip yakında çıkacak SXFI cihazlarını destekleyecektir. Kullanıcıların, Apple’ın AirPods’taki Spatial Audio teknolojisine benzer bir surround ses deneyimi yaşamasını sağlayacak.

Fiyatlandırma ve Müsaitlik

Creative Zen Air mevcut 44,99 $ için Creative’in web sitesi aracılığıyla.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/23/01/24/new-creative-zen-air-earbuds-offer-up-to-18-hours-of-playtime?utm_medium=rss

Yorum yapın