Yeni Apple Watch Series 8’in Renkleri Ve Daha Fazlası Dahil Olduğu Detaylar Sızdı


Apple Watch Series 8’in yıl sonundan önce satışa çıkması bekleniyor ve buna yeni, sağlam bir versiyonun katılmasını bekliyoruz.

Bununla birlikte, sızıntı yapan ShrimpApplePro’nun artık sürümden hangi renkleri bekleyeceğimizi bildiğimizi bildirmesiyle, şu anda hakkında daha fazla şey duyduğumuz standart saat.

Sızdıran bir dizi tweet’e göre, yeni bir görünüm umut edenler hayal kırıklığına uğramaya hazır. Bunun yerine, yeni saatin eski Apple Watch Serie 7 ile büyük ölçüde aynı görünmesini bekleyin.

Yine de, alüminyum kaplama için sunulan Midnight, Starlight, Product Red ve Silver ile hangi renkleri bekleyeceğimizi biliyoruz. Paslanmaz çelik isteyenler gümüş ve grafit seçenekleri alacak.

Kasa boyutlarının da alıştığımız gibi kalması bekleniyor, 41mm ve 45mm seçenekleriyle masada sadece bunlar var. Bu, mevcut gruplarınızın hepsinin iyi çalışacağı anlamına geliyor, ancak yeniden tasarım ve yeni bir boyut umut edenler burada şanssız. Sağlam Apple Watch’ın daha büyük bir kasa boyutu sunacağı düşünülüyor.

Apple Watch Series 8’in ne zaman piyasaya sürüleceğine gelince, bize her şeyin zamanında olduğu söylendi. Bu, Eylül ayının ilk birkaç haftasında Apple etkinliğinden yaklaşık iki hafta sonra bir sürüm yayınlamalı – Apple’ın iPhone 14 dizisini duyurduğunu görecek bir etkinlik.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6 Final IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6 Şimdi Çıkıyor
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 5 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone için iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantıları, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 4 Profil Dosyası İndirilmesi Yayınlandı
  • iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/new-apple-watch-series-8-details-leaked-including-the-colors-and-more/

Yorum yapın