Yeni Apple Car Raporu Direksiyon Simidi veya Fren Pedalı Olmadığına İşaret Ediyor


Apple Car yıllardır adını duyduğumuz bir proje, hatta neredeyse on tanesi. Hala gerçekten nakliye yapıyorsa, arabadan gerçekten birkaç yıl uzakta olmamız muhtemeldir.

Ama şimdi yeni bir rapor Bilgi ürün hakkında bazı yeni bilgilere sahip olduğunu iddia ediyor.

Bu rapora göre, otomobilin en son tasarımı, tamamı içe dönük dört koltuk içeriyor, bu da aslında hiç kimsenin ileriye bakmadığı anlamına geliyor. Bu, raporun başka bir bölümüyle örtüşüyor – Apple Car’da herhangi bir direksiyon simidi ve fren pedalı da olmayacak.

Diğer özellikler arasında, daha kolay erişim sağlamak için yükselen ve alçalan bir bagaj alanı ve günümüzde bazı lüks otomobillerde bulunanlara benzer koltuk arkası ekranları potansiyeli yer alıyor.

Aynı rapor, Apple’ın yolculara arabada düz bir şekilde uzanmaları için potansiyel olarak yolculuklar sırasında uyumalarına izin verme olasılığını araştırdığını da öne sürüyor. Bu, kesinlikle çeşitli karayolları kurumlarından özel onay gerektirecektir.

Apple Car projesi, şirketin Kia gibi firmalarla arabasını yaptırmakla ilgili yaptığı konuşmalar arasında çeşitli yöneticilerin gelip gittiğini gören bir proje. Her ne olursa olsun ve aracın gönderildiğini varsayarsak, tamamen elektrikli olmasını ve geçen ay WWDC22’de açıklanan yeni CarPlay deneyimine benzer bir arayüze sahip olmasını bekleyebiliriz. Neye mal olabileceğine ve bu kendi kendine sürüş işlevleri göz önüne alındığında uluslararası olarak satılıp satılmayacağına gelince, kimse bilmiyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/new-apple-car-report-points-to-no-steering-wheel-or-brake-pedal/

Yorum yapın