Yeni 2022 M2 MacBook Pro 13″ Fırsatı: AppleCare’de 149 $ tasarruf edinAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple’ın yepyeni M2 MacBook Pro’su resmi olarak ön siparişe sunuldu ve AppleInsider okuyucular, yeni dizüstü bilgisayarlar için AppleCare’de 149 $ tasarruf edebilir.

AppleCare’de 149 $ tasarruf edin

Apple’ın M2 çipiyle donatılan 2022 13 inç MacBook Pro, Apple Yetkili Satıcısı Adorama’da AppleCare’de özel bir indirim için uygundur. sadece alışveriş yap bu aktivasyon linki* ve promosyon kodunu girin APİNSIDER ödeme sırasında M2 MacBook Pro için genişletilmiş koruma planında 149 $ tasarruf edin ve maliyeti 100 $’a düşürün.

Apple sertifikalı servis ve destek kapsamıyla satın alma işleminize gönül rahatlığı katmanın harika bir yoludur. AppleCare kılavuzumuzda genişletilmiş koruma planı hakkında daha fazla bilgi edinin. Bu anlaşmanın diğer tekliflerle nasıl örtüştüğünü görmek için, en iyi 13 inç MacBook Pro fırsatlarından oluşan derlememize göz atmayı unutmayın.

APINSIDER kuponunu kullanmak hızlı ve kolaydır. Aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  1. Buradan alışveriş yapın aktivasyon bağlantısı (aksi takdirde kod çalışmayacaktır).
  2. MacBook Pro’yu sepetinize ekleyin ve AppleCare ile bağlantı kurun. Ardından, Ödemeler bölümünde kupon kodu alanını gösterecek bir bağlantı arayın ve promosyon kodunu girin APİNSIDER Aynı tarama oturumunda özel 149 $ indirimini etkinleştirmek için.
    Adorama kupon kodu alanı nerede bulunur?

M2 MacBook Pro fiyatlarını karşılaştırın

Önde gelen Apple bayileri arasındaki en iyi fırsatları takip eden Fiyat Rehberimize göre, Adorama, CTO modelleriyle birlikte perakende yapılandırmalarında en iyi M2 MacBook Pro değerini sunuyor.

Daha da fazla teknoloji anlaşması

En iyi Apple fiyatları

Apple bayileri ayrıca birçok üründe yalnızca en düşük fiyatları sunmakla kalmayacak, aynı zamanda aksesuarlar, yazılımlar ve daha pek çok konuda da bonus tasarruflar sağlayacak ek donanımlar için özel ürünler yayınlıyor. İşte bu hafta sonu geçerli olan fırsatlardan sadece birkaçı:Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/17/save-149-on-applecare-for-apples-new-m2-macbook-pro-2022?utm_medium=rss

Yorum yapın