Yapabiliyorken ‘Mario 64’ İçin Yapılan Bu Fanın Keyfini Çıkarın


itibaren nefesini tut borç

Bu gönderi, Nintendo hayranları için tanıdık bir döngünün başlangıcı olacak. Size Nintendo hayranlarının yaptığı harika bir şey göstereceğim, orta derecede heyecanlanacaksınız ve Nintendo’nun bu harika projeyi telif hakkı adına kesinlikle kapatacağını anladığınızda hemen depresyona gireceksiniz. Bu, Nintendo’nun onlarca yıllık oyunların yeniden yapımlarını kapatmasıyla, fan yapımı modifiye edilmiş bir versiyonuyla her zaman olur. Süper Mario Kardeşler. Bu, 75 oyuncunun aynı anda bir seviye oynamasına ve birinci şahıs için bir hayran projesinin videosunun alınmasına izin verdi. pokemon oyun kaldırıldı. Bu eylemlerden ve Nintendo’dan video oyun endüstrisinin Disney’i olarak bahsetmeye başladığım daha pek çok şey yüzünden.

Ve işte buradayız, nerede Sana hayran yapımı bir proje göstereceğimtemelli bir birinci şahıs korku oyunu yaratmak için sıfırdan inşa edilmiştir. Mario 64.

Bir adam kız arkadaşından gizemli bir mektup alır, onun kayıp olduğunu bulmak için bir şatoya gelir ve bir sürü oda canavarlarla dolu… Bu, 1996’nın klasiği Super Mario 64’ün kurgusu, elbette, ama aynı zamanda bir hayatta kalma korku filmi. İşte bu yüzden bu yeni hayran yapımı proje mükemmel bir uyum sağlıyor.

Aracılığıyla Nintendo Yaşamıbu Another Princess Is In Our Castle, “Prenses’in ölümünden birkaç yıl sonra Peach’in şatosuna geri dönmeye karar verdiğiniz, ancak bir şeyler pek doğru değil…” “Super Mario 64’ten ilham alan bir korku deneyimi”.

Orijinali oynayan belirli bir yaştaki bizler için Mario 64, bu gerçekten harika görünüyor. Kale, bir sürü tanıdık karakter gibi yeniden yaratıldı. Bunun dışında, his ve ambiyans tamamen yanlış ve Prenses Şeftali’nin küçük bir hayalet versiyonu gibi görünen bir gizem var.

Ve işte döngü burada dönüyor. Eğer benim gibiyseniz, bu kısa videonun aşağı yukarı sonuna doğru, birdenbire videonun ve demonun tam olarak ne kadar süreceğini merak etmeye başlıyorsunuz. Sonuçta, Nintendo DMCA’nın bu projeyle ilgili her şeyi yapması için geri sayım kesinlikle başladı.

Ve soru neden? Şirket, isterse bu hayran projelerini resmi olarak lisanslamanın bir yolunu bulabilir. Telif hakkı, ticari marka yasası gibi değildir, çünkü Nintendo, bu hayran yapımı projeyi kendi haklarını riske atmadan büyük ölçüde görmezden gelebilir. Sonuçta, bu proje ile rekabet etmiyor Mario 64yıllar önce piyasaya sürülen ve şimdi çoğunlukla yalnızca Nintendo Switch’te öykünülmüş bir oyun olarak mevcut olan bir oyun.

Bak, belki hoş bir şekilde şaşırırım ve Nintendo bu sefer Nintendo yapmaz. Ama muhtemelen şimdi bunun için bir güncelleme yazısı hazırlamaya başlayabilirim ve muhtemelen zamanımı boşa harcamam.

Under: kalemizdeki başka bir prenses, fan art, mario, mario 64, video oyunları

Şirketler: NintendoKaynak : https://www.techdirt.com/2022/08/08/enjoy-this-fan-made-take-on-mario-64-while-you-can/

Yorum yapın