Xbox ve Bethesda Games Vitrini: Başlangıç ​​Zamanı, Nasıl İzlenir, Ne Beklemeli?


Bu ay, oyun endüstrisi, E3’ün sallanan zombi cesedinin geride bıraktığı boşluğu doldurmaya çalışıyor. Geoff Keighley liderliğindeki Yaz Oyunu Festivalisevgiyle “Keigh3” olarak adlandırıyoruz, ancak Microsoft aynı zamanda yaklaşan bir Xbox ve Bethesda Oyunları Vitrini.

Temel olarak, E3 yerine Microsoft bir sunum yapıyor — hemen hemen aynı zamanda, aynı tarihlerde. Bu olayın, kılık değiştirmiş bir E3 konferansı olacağından şüpheleniyoruz. Yaklaşan video oyunları için bazı önemli duyuruların yanı sıra Microsoft ve Bethesda’dan gelecek büyük oyunların görüntülerini göreceğiz.

Şimdiye kadar bildiğimiz her şey burada.

Xbox ve Bethesda Vitrini ne zaman başlayacak?

bu Xbox ve Bethesda Oyunları Vitrini dır-dir 12 Haziran Pazar saat 10.00’da. (Bu, 1 pm ET’dir.)

Birleşik Krallık’ta izliyorsanız, etkinlik Pazar günü saat 18.00’de (BST) başlar.

Avustralya’da izleyenlerin 13 Haziran Pazartesi günü saat 3’te AEST’de uyanmaları gerekecek. Başsağlığı dileklerimle. Eğer yardımcı olursa, o gün Avustralya’da da resmi tatildir.

Ayrıca 14 Haziran Salı günü saat 10:00 PT’de (Çarşamba günü 1:00 ET/16:00 BST/3:00 AEST) 90 dakikalık uzatılmış bir gösterimimiz olacak. Buna yeni fragmanlar, Pazar günkü haberlere ve röportajlara daha derin bakışlar dahildir.

Xbox ve Bethesda Vitrini nasıl izlenir veya yayınlanır

Bu etkinliği izlemek için milyonlarca farklı yer olacak. Xbox’ın büyük platformlarının tamamında olacak. Canlı yayında olacak Youtube, Seğirme, Facebook ve hatta TikTok. Kişisel olarak bu, dikey ekranda izlemek isteyeceğiniz bir olay değil. Bu konuda YouTube ile giderdim.

Ayrıca: Zamana yakın bir zamanda bu gönderiye etkinlik için bir canlı yayın ekleyeceğiz. Yani buradan izleyebilirsiniz. Ayrıca etkinliği canlı olarak yayınlamayı planlıyoruz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin.

Ne bekleyebileceğinizi

Çoğu insanın görmek istediğinden şüphelendiğim oyun yıldız alanı, Bethesda’nın bir sonraki büyük RPG’si. Bethesda mirasına sahip bir stüdyo için Starfield, şirketin bir sonraki büyük hamlesi. Tutacak bir şey görmeye bakın gökyüzü uzayda, en son teknolojinin gücüyle hareket ediyor. Bu kendi başına salya akıtma ihtimalidir.

Starfield yakın zamanda 2023’e ertelendiancak oyun bu vitrinde büyük bir görünüm kazanmazsa şok olurum.

Microsoft’un daha büyük silahları ortaya çıkarma şansı her zaman vardır – yeni bir Forza oyunu ya da bir göz atın sonraki Masal oyunu. Çok oyunculu bir oyun olarak Halo Infinite’in geleceğine ayrılan zamanı görmeyi bekliyorum. geleceği hakkında yeni bilgiler olabilir. Oyun Kartı ayrıca.

Umarım yol boyunca birkaç gerçek sürprizle karşılaşırız.


Şimdi oynuyor:
Şunu izle:

Xbox Series S için xScreen: Uygulamalı


8:52Kaynak : https://www.cnet.com/tech/gaming/xbox-bethesda-games-showcase-start-time-how-to-watch-what-to-expect/#ftag=CAD590a51e

Yorum yapın