Xbox Game Pass, Darkest Dungeon’ı Ocak ayı sonundaki listesine ekledi


22-23 Mayıs tarihlerinde GamesBeat Summit 2023’te Los Angeles’taki en iyi oyun liderleriyle bağlantı kurun. buradan kaydolun.


Bugünkü Developer Direct etkinliğinin ardından Xbox, Game Pass’e Ocak sonu/Şubat başı listesinde gelecek son oyunları duyurdu. Bunlar arasında yeni duyurulan Hi-Fi Rush ve klasik Goldeneye 007’nin yanı sıra birkaç başka oyun yer alıyor. Bahsedilen iki başlık bugün, sırasıyla 25 Ocak ve 27 Ocak’ta piyasaya çıkıyor.

Gelecek haftaki eklemeler arasında iki oyun önizlemesi yer alıyor: Roguelite FPS Roboquest (30 Ocak) ve Medieval animasyon strateji oyunu Inkulinati (31 Ocak). Ocak ayının geri kalan oyunları arasında strateji klasiği Age of Empires II: Definitive Edition ve dövüş oyunu JoJo’s Bizarre Adventure All-Star Battle R yer alıyor ve her ikisi de 31 Ocak’ta Game Pass’te çıkacak.

Şubat ayındaki eklemeler 2 Şubat’ta başlıyor. Game Pass kullanıcıları, klasik roguelike RPG Darkest Dungeon ve yarış oyunu Grid Legends’a sahip oluyor. Son ekleme, Game Pass’e geçen Aralık ayında gelmesi beklenen ancak 7 Şubat’a ertelenen Hot Wheels Unleashed.

Bu ay kaybettiğimiz oyunlar Donut County, Taiko no Tatsujin: The Drum Master, Telling Lies ve Worms: WMD. Bu oyunlar Game Pass’ten 31 Ocak’ta çıkacak.

Etkinlik

GamesBeat Zirvesi 2023

22-23 Mayıs tarihlerinde Los Angeles’taki GamesBeat topluluğuna katılın. En son gelişmelerle ilgili güncellemelerini oyun endüstrisindeki en parlak beyinlerden duyacaksınız.

Buradan Kaydolun

Genellikle Game Pass, duyurularını bir sonraki ayla çok az örtüşecek şekilde tek bir ayla sınırlı tutar. Xbox’ın ilk Game Pass eklentilerini Ocak ayının ortasına kadar duyurmaması nedeniyle, yıla alışılmadık bir başlangıç ​​yaptı. Developer Direct’in zamanlaması göz önüne alındığında, Xbox’ın bu duyuruyu Hi-Fi Rush’ın sürpriz açıklamasıyla aynı zamana denk getirmesi muhtemeldir. Şubat ayının daha kısa bir ay olduğu göz önüne alındığında, Şubat ayına özel ikinci duyuruyu muhtemelen ayın ortasında alacağız.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Ne anlama geliyor? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.Kaynak : https://venturebeat.com/games/xbox-game-pass-adds-darkest-dungeon-to-its-late-january-slate/

Yorum yapın