Withings, ScanWatch Horizon ile klası ikiye katlıyor – Teknolojik Haberler


yeni denedim çişler ScanWatch’ı yaklaşık altı ay önce keşfetti ve bileklerine iPhone benzeri küçük bir cihaz takmaktansa sağlığına öncelik veren insanlar için harika bir akıllı saat olduğu sonucuna vardı. Bugün Fransız şirket, tasarım dilini eski dalış saatlerinden ödünç alarak aynı saatin daha klas görünümlü bir versiyonunu duyurdu.

Hevesli bir dalgıç olarak, “dalış saatleri” ile her zaman biraz kafam karışır. Tabii ki, 10 bar su geçirmezlik, herhangi bir eğlence dalgıcının yapabileceğinden daha derin olan 100 metreye (300 ft) gidebileceğiniz anlamına gelir – ancak bu derinliklere gidecekseniz, yanınızda gerçek bir dalgıç getirmeniz tavsiye edilir. birlikte dalış bilgisayarı. Yine de tarz havalı; ışıldayan saat kadranı ve dönen çerçeve, akıllı saate daha az benzemesini sağlıyor, bu da benim gibi bu tür şeylere önem veriyorsanız bir bonus.

499$ fiyat etiketi ile ucuz değil, ancak etkileyici sağlık odaklı özellikleri ve güzel görünümü ile yine de makul fiyatlı. Saat, tek bir şarjla bir aya kadar gidebilir ve EKG’leri, kalp atış hızını ve O’yu çalıştırabilir.2 sensörler, aktivite takibi ve uyku takibi.

Withings CEO’su Mathieu Letombe, “ScanWatch Horizon’ın lüks tasarımı ve sağlam sağlık özellikleri, mevcut ScanWatch serisini mükemmel bir şekilde tamamlıyor ve onu ABD’ye getirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi. “Gelişmiş hayati değerleri izleyen gelişmiş sağlık cihazlarının hastane ekipmanı gibi görünmesi gerekmiyor. Orijinal ScanWatch, zarif Rose Gold versiyonu ve şimdi de ScanWatch Horizon ile her moda tercihine, sosyal duruma ve bütçeye uygun bir stil seçeneğine sahibiz.”

Mavi ve yeşil renkleri mevcuttur. Resim Kredisi: çişler.

Aslında. Saatler bugünden itibaren 499 $ fiyatla satışa sunulacak ve mavi veya yeşil saat yüzü arka planına sahip olacak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/18/withings-scanwatch-horizon/

Yorum yapın