Windows 10’un Ömür Boyu Microsoft Lisansını Sadece 13 Dolara, Windows 11’i Yalnızca 19 Dolara, Office’i 28 Dolara, Daha Fazlasına Alın


Şu anda pahalı bir zaman ve Microsoft’un en büyük yazılım sürümlerinden bazılarını satın almak, insanların şu anda yaptığı en önemli şeyler listesinde olmayabilir. Ancak Windows veya Office’e geçmeniz gereken bir konumdaysanız, KeysBuff sayesinde yanıt bizde.

Aşağıda, Windows ve Office’in büyük indirimlerle sunulduğu, bir süredir karşılaştığımız en iyi fiyatlardan bazıları verilmiştir. Yapmanız gereken tek şey linkimize tıklayıp indirim kodunu girmek RMP Bu fiyatları almak için. Ama bunu hemen yapın, bu anlaşmalar sonsuza kadar askıda kalamaz.

Bunu söyledikten sonra, içeri girelim!

Windows 10

Windows 11

Microsoft Office

Windows 10 + Microsoft Office

Yine, gereğinden fazla ödeme yapmadığınızdan emin olmak istiyorsanız lütfen bu indirim kodunu girmeyi unutmayın!

Lisans anahtarınız ulaştığında nasıl kullanılır:

Ödeme yapıldıktan sonra, alıcı, kayıt sırasında belirtilen e-postaya, doğrudan Windows 10 sisteminin kendisinde etkinleştirilebilen bir OEM ürün anahtarı alır.

Başlamak Başlat > Ayarlar > Sistem > Program hakkında > Ürün anahtarını değiştir (bu menüde alınan anahtarı girmeniz gerekir).

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 4 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Tohumlaması Bekleniyor?
  • iOS 16 Beta 3 iPhone için IPSW Bağlantılarını İndirin, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 3 Profil Dosyasını İndirme, İşte Nasıl
  • iOS 16 Beta 3 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/july-software-sale-get-lifetime-microsoft-license-of-windows-10-for-just-13-windows-11-for-only-19-office-for-28-more/

Yorum yapın