Windows 10’u Yalnızca 13 ABD Doları, Windows 11’i Yalnızca 22 ABD Doları, Office’i 27 ABD Doları ve Daha Fazlasına Alın


Amacınız biraz para biriktirmekse doğru yere geldiniz. Ve şu anda enflasyon yükselmeye devam ederken tek amacımız para biriktirmek olmalı.

Öyleyse neden yeni Microsoft yazılımınızın bankayı kırmayacağından emin olmuyorsunuz. Microsoft’un vip-cdkdeals’deki en büyük sürümlerinden bazılarında bulunan özel fiyatlara göz atın.

Aşağıda muhtemelen bulabileceğiniz en iyi fiyatların bir derlemesi bulunmaktadır – tek yapmanız gereken bağlantılarımıza tıklamak ve ardından ödeme yaparken indirim kodumuzu girmek. En iyi fiyatları almak için bunu yapın ve yeni anahtarlarınız birkaç dakika içinde yanınızda olsun.

Bunu söyledikten sonra, içeri girelim!

Windows ve Ofis:

Yine, mevcut en iyi fiyatı alacağınızdan emin olmak istiyorsanız, kontrol ederken bu indirim kodunu girdiğinizden emin olmanız gerekir.

Bilgisayar Aksesuarları:

Şu anda gerçekten bir Windows veya Office kopyasına ihtiyacınız yoksa endişelenmeyin, çünkü Bzfuture’da klavyeler ve kulaklıklar gibi aksesuarlar için promosyonlar yapıyorlar. 15 TL indirim kodu da kullanılabilir.

Lisans anahtarınız ulaştığında nasıl kullanılır:

Ödeme yapıldıktan sonra, alıcı, kayıt sırasında belirtilen e-postaya, doğrudan Windows 10 sisteminin kendisinde etkinleştirilebilen bir OEM ürün anahtarı alır.

Başlamak Başlat > Ayarlar > Sistem > Program hakkında > Ürün anahtarını değiştir (bu menüde alınan anahtarı girmeniz gerekir).

Bu arada işletim sisteminin kendisi resmi Microsoft web sitesinden indirilebilir.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 2 iPhone ve iPad İçin IPSW Bağlantılarını İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • iOS 16 Beta 2 Profil Dosyası OTA Güncellemesinin Dev Hesabı Olmadan İndirilmesi Şimdi Çıktı
  • iOS 16 Beta 3 İndirme ve Çıkış Tarihi: Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiz?
  • iOS 16 Beta 2 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/crazy-microsoft-deal-get-windows-10-for-only-13-windows-11-for-just-22-office-for-27-and-more/

Yorum yapın