Windows 10’u Sadece 13 Dolara, Windows 11’i 22 Dolara, Microsoft Office ve Daha Fazlasına Sahip Olun


Microsoft Windows ve Office, birçok kişinin yüklemesi gereken en hayati yazılım parçalarından ikisidir, ancak aynı zamanda en maliyetlileri de olabilirler. VIP-cdkdeals sayesinde bunu düzeltmek için buradayız.

Windows, hem oyuncular hem de ofis çalışanları tarafından ihtiyaç duyulur ve Microsoft Office, dünyanın her yerindeki kuruluşlar ve evden çalışanlar için vazgeçilmezdir.

Ancak Microsoft yazılımına sahip olmak için ödeme yapmak bazen bankayı batırabilir – ama buna gerek yok. Şu anda bazı büyük tasarruflarla yardımcı olabiliriz. Tek yapmanız gereken linklerimize tıklayıp indirim kodunu girmek. 30 TL kaydetmek.

Bunu söyledikten sonra, hepimizin burada olma nedenimize geçelim!

Windows ve Ofis

Yine, mevcut en iyi fiyatları almak için lütfen check-out sırasında indirim kodunu girdiğinizden emin olun.

Lisans anahtarınız ulaştığında nasıl kullanılır:

Ödeme yapıldıktan sonra, alıcı, kayıt sırasında belirtilen e-postaya, doğrudan Windows 10 sisteminin kendisinde etkinleştirilebilen bir OEM ürün anahtarı alır.

Başlamak Başlat > Ayarlar > Sistem > Program hakkında > Ürün anahtarını değiştir (bu menüde alınan anahtarı girmeniz gerekir). Bu arada işletim sisteminin kendisi resmi Microsoft web sitesinden indirilebilir.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6.1 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6.1 Nihai IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6.1 Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 7 İndirme, Yayınlanma Tarihi: İşte Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone ve iPad için iOS 16 Beta 6 IPSW Bağlantıları Artık Kullanılabilir
  • iOS 16 Beta 6 Profil Dosyası OTA Güncellemesini Dev Hesabı Çıkmadan İndirin, Hemen Alın
  • iOS 16 Beta 6 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/hot-back-to-school-software-sale-get-windows-10-for-just-13-windows-11-for-22-microsoft-office-and-more/

Yorum yapın