Wear OS için YouTube Music artık kullanıcıların Wi-Fi ve LTE üzerinden içerik akışı yapmasına olanak tanıyor – Teknolojik Haberler


Google ilan edildi Bugün, Wear OS’deki YouTube Müzik uygulaması, kullanıcıların LTE veya WiFi üzerinden müzik akışı yapma özelliğini kullanıma sunuyor. Yeni özellik, kullanıcıların önceden içerik indirmelerine gerek kalmadan yeni müzikler keşfetmelerini sağlayacak. bir toplulukta Blog yazısı Yeni özellik hakkında şirket, bunu “en sevdiğiniz çalma listelerini gittiğiniz her yerde, telefonunuz yakında olmasa bile dinlemenin” bir yolu olarak konumlandırıyor.

Bu özellik ilk olarak bu yılın başlarında Samsung’un Unpacked etkinliğinde tanıtıldı. Kullanıcıların yeni akış desteğine erişmek için bir YouTube Music Premium aboneliğine ihtiyacı olacak. Google, hücresel bağlantı kullanmak için sağlayıcınızdan bir LTE planına ihtiyacınız olduğunu not eder. Şirket ayrıca hücresel akışın iOS’ta desteklenmediğini de belirtiyor.

Yakınınızda eşleştirilmiş bir cihaz olmadan YouTube Music içeriğini oynatmak için saatinizde YouTube Music’i açabilir ve dinlemek istediğiniz şarkıyı veya oynatma listesini seçebilirsiniz. Bundan sonra, içerik mevcut bağlantı üzerinden akacak ve oynatılacaktır.

Google, Wear OS için kullanıcıların saatlerine ekleyebilecekleri yeni bir YouTube Müzik kutucuğu da tanıttı. Yeni kutucuk, kullanıcıların en son oynatılan içeriğe hızlı bir şekilde erişmesine ve uygulamanın “göz at” sayfasına gitmesine izin verecek.

Şirket, YouTube Music Premium abonelerinin YouTube Music uygulamasında 80 milyondan fazla şarkıya ve binlerce oynatma listesine erişebildiğini belirtiyor. Bağımsız uygulamanın, YouTube Music Premium abonelerinin, telefonlarının yakınında olmasına gerek kalmadan reklamsız dinleme için müzik indirmesine ve akışına izin verdiğini özetliyor. Uygulama ayrıca, saatinize indirdiğiniz şarkıları Wifi’ye her bağlandığında yenileyen bir Akıllı İndirme özelliği içerir.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/17/youtube-music-wear-os-stream-content-wi-fi-and-lte/

Yorum yapın