WB’nin Bir Plana İhtiyacı Yok, Çok Çalışmaktan Vazgeçmesi Gerekiyor


2017'nin Justice League için promosyon posteri.

resim: Warner Bros.

Film endüstrisi ile ilgili olarak “plan” kelimesi, özellikle IP gişe rekorları kıranlar, bu noktada kirli bir kelimedir. Yöneticiler bunu o kadar sık ​​kullandılar ki, sadece anlamını yitirmekle kalmadı, aynı zamanda gelecek bir film için sahip olabileceğiniz tüm heyecanı aktif bir şekilde öldürebilir, çünkü temelde o filmdeki bir şeyin çok fazla zaman alacağının reklamını yapıyor. franchise kurmak bu sadece işini önümüzdeki birkaç yıl sürdürmek isteyen birinin zihninde var.

Yine de Warner Bros yine uyum sağlamayla ilgili olarak “plan” kelimesini kullanıyor. DC Comics filme çekilecek. Hafta başındaki yatırımcı çağrısı sırasında, WB Discovery CEO’su David Zaslav, şirketin DC için 10 yıllık bir plan oluşturacak bir ekip kurduğunu söyledi. Amaç, sonunda DC’ye kendi Kevin Feige’i, daha doğrusu şirketin kendi Kevin Feige’ini vermektir. aslında inanmak iki buçuk filmden daha uzun. kısmen bu yüzden Yarasa kız konserve varZaslav’a göre: plana uymuyordu ve WB artık DC markasını korumakla ilgilendiğinden, bu tamamen yaklaşan bir filme bağlı olan bir sıfırlamayı içeriyor. başrol oyuncusu Böyle bir PR kabusu haline geldi, WB için mantıklı olan şey, olayı HBO Max’e bırakıp onu bir mulligan olarak adlandırmak olurdu.

Leslie Grace, şimdi iptal edilen filmden bir tanıtım fotoğrafında Batgirl rolünde.

resim: Warner Bros.

Yeterince olası sinematik evrenler oldu. genel olarak başarısız stüdyoların Marvel’ın şu anki başarısını kovalamayı bırakacağını düşünürdünüz. azalan getiriler. Tüm şirketler arasında Warner Bros.’un bu saçmalığı tekrar denemesi özellikle can sıkıcı: Zack Snyder’ın DC ile olan ayrılıkçı görev süresi hakkında konuşmak istemeseniz bile, şirket açıkça uzun vadeli oyuna uygun değil. 2011’de geri dönmediler Ryan Reynolds o Green Lantern takımını giydi ve 2017’de getirmeye karar verdiklerinde değillerdi. Joss Whedon ve gemiyi düzeltmeye çalışın ve sadece süper kahramanlarıyla ne kadar derinliklerinin dışında olduklarını vurgulamaya hizmet etti. Bu noktada, Warner Bros. o kadar çok iyi niyeti kızdırdı ki, aşağılayıcı derecede kolay bir uyuşturucu testini geçemediler.

Warner Bros’un ne olduğunu bilin. dır-dir iyi, kısa vadeli oyun. Sonrasında adalet Ligi 2017, DC Genişletilmiş Evrenin parçalanmış doğası bir nimet haline geldi ve filmlerin sadece bağımsız olaylar olmasına izin verdi. Aquaman, Shazam, ve Harley Quinn hepsi kendi farklı açılardan harikalardı, bu da ilgili yönetmenlerinin filmlerin diğer her şeyle nasıl örtüştüğü konusunda endişelenmelerine ve sadece biraz eğlenmelerine izin verdi. Marvel filmleri büyük ölçüde aynı adamdan geliyorsa, 2017 sonrası DC filmleri, iyi ya da kötü, benzersiz bir şekilde bireysel hissettirdi. İstediğiniz kadar çatlak şakalar, Nolan’ın Batman’inin Snyder’ın Batman’inden ve Matt Reeves’in yeni Batman’inin yılın başlarında nasıl farklı olduğunu söylemek kolay.

Warner Bros.' başlıklı makalenin resmi  DC Comics Problemi Warner Bros.'un Kendisidir

resim: Warner Bros.

Warner Bros.’un önümüzdeki on yıl için odaklanması gereken DC filmlerinin insan unsuru. Lanet olası sinema evrenleri, aklında varsayımsal bir oyun sonu olan planları siktir et, bunların hiçbiri artık ilginç değil. Bu IP-ağır gişe rekorları kıran çağda sıkışıp kalmaya mahkumsak, en azından yönetmenlerin ve yazarların en iyi yaptıkları şeyi yapmaları için bir oyun alanı olsun. Şimdiye kadar WB’nin planının böyle basit bir kavramı öğrenmek ve içselleştirmek olduğunu düşünürdünüz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/warner-bros-dc-comics-films-10-year-plan-1849380495

Yorum yapın