WaterField Design’ın Mac Studio Seyahat Çantası, Mac’inizi ve aksesuarlarını tutarAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

WaterField Designs, keskin görünürken önemli aksesuarları da tutabilen masaüstü Mac için bir taşıma çantası olan Mac Studio Seyahat Çantası’nı tanıttı.

Mart ayında Mac Studio Shield Case’in başarısının ardından WaterField Designs, aynı temiz tasarımlara sahip ancak daha fazla alana sahip bir çanta oluşturmak için çizim tahtasına geri döndü. Şimdi ise aksesuar üreticisi bu sorunu Mac Studio Seyahat Çantası ile çözmeye çalışıyor.

Taba rengi mumlu kanvastan ve çikolata kaplı sırçalı deri ön panelden yapılan Mac Studio Seyahat Çantası, WaterField serisindeki diğer ürünlerle aynı yüksek kaliteli görünümü koruyor. Kapaklı çanta, su geçirmez fermuarlar ve deri astarlı kulpların yanı sıra isteğe bağlı bir kayış takmak için D-halkaları içerir.

WaterField Design Mac Studio Seyahat Çantası'na çok şey sığdırabilirsiniz.

WaterField Design Mac Studio Seyahat Çantası’na çok şey sığdırabilirsiniz.

12,5 inç x 8,6 inç ve 5,5 inç derinliğinde olan çanta, ana Mac Studio bölümünü çevreleyen iki küçük bölme ile birçok eşya için geniş alana sahiptir. Mac, tabanda ekstra 6 mm yüksek kaliteli neopren ile birlikte koruma için çeyrek inç kapalı hücreli köpük ile tamamlanmış bir peluş koza ile korunmaktadır.

Ayrıca pelüş astarlı olan bölmeler, uzun kablolar, bir fare ve orta boy bir sabit disk dahil olmak üzere çeşitli aksesuarlara sığabilir. Magic Keyboard’u barındırmak için başka bir koruyucu iç cep kullanılabilir.

Magic Trackpad, orta boy Wacom Tablet veya sayısal tuş takımı gibi daha fazla öğeyi tutmak için tam boyutlu bir ön fermuarlı cep kullanılabilir. Aslında, Mac Studio’dan en iyi şekilde yararlanmak için ihtiyacınız olan her şeyi, ekran dışında çantanızda yanınızda taşıyabilirsiniz.

17 Haziran’dan itibaren nakliye, WaterField Design’ın Mac Studio Seyahat Çantası 179 $ fiyatla satılıyor. İsteğe bağlı 1,5 inçlik Yüksek Süspansiyon Kayışı 49 ABD Doları, 1,5 inçlik Basit Kayış ise 25 ABD Doları’dır.Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/08/waterfield-designs-mac-studio-travel-bag-holds-your-mac-and-its-accessories?utm_medium=rss

Yorum yapın