Verizon’un Yeni Sınırsız Planı “Şimdiye Kadarki En İyi Sınırsız Fiyatı” Aldı


Verizon, bugün sınırsız veri planı serisine “Hoş Geldiniz Sınırsız” adlı yeni bir eklemeyi duyurdu. Bu özel plan özelliklerle dolu değildir, bunun yerine sizi ve ailenizi Verizon’da en düşük sınırsız fiyat noktasında elde etmek için oradadır.

Tek hat için aylık 65$’dan başlayan ve 4 hat için hat başına 30$’a düşen (otomatik ödemeli), Sınırsız Hoş Geldiniz planı düşer Tek bir hat için aylık 70 ABD Doları veya 4 hat başına 35 ABD Doları tutarındaki 5G Başlangıç ​​planının hemen altında.

Yukarıda bahsettiğim gibi, Hoş Geldiniz Sınırsız, çıplak kemiklerdir ve diğer Verizon sınırsız planlarından bazılarında bulacağınız uzun özellikler listesine sahip değildir. Sınırsız konuşma ve metin, Meksika ve Kanada’da kullanım planı ve uluslararası mesajlaşma gibi standart şeylerle birlikte gelse de, diğerlerinden tüm premium bedavaları bulamayacaksınız. Listelenen tek önemli özellik, Verizon’un ülke çapındaki 5G ağına bağlantıdır. Bu kadar. Ve bu, 5G’nin hızlı sürümü olan 5G Ultra Geniş Bant’a bağlantıyı içermez.

Dolayısıyla Verizon’un 5G sınırsız plan dizisinin dökümü şöyle görünüyor:

  • 5G Daha Fazlasını Alın: 90 $ tek satır: 4 için 55 $/satır
  • 5G Daha Fazla Oyna: 80 $ tek satır; 4 için 45$/satır
  • 5G Daha Fazlasını Yapın: 80 $ tek satır; 4 için 45$/satır
  • 5G Başlangıç: 70$ tek satır; 4 için 35$/satır
  • Hoş Geldiniz Sınırsız: 65 $ tek satır; 4 için 30 $/satır

Welcome Unlimited’ın üzerindeki bu planların çoğu, Disney paketine veya Apple Arcade’e ücretsiz aboneliklerin yanı sıra etkin nokta verileri ve Verizon’un en iyi 5G ağına erişim gibi ekstra özellikler içerir. Bu yeni planda bunların hiçbiri yok.

Yeni Welcome Unlimited planını satın almak için şu adrese gidin: Verizon’un plan sayfası.Kaynak : https://www.droid-life.com/2022/07/12/verizon-new-welcome-unlimited-is-bare-bones-and-starts-at-65/

Yorum yapın