Verizon Tarafından Tanıtılan Razer Edge 5G, Önümüzdeki Ay Geliyor


Razer istiyor Açın. Maksimalist oyun donanımı üreticisi, bu hafta 5G bağlantılı yeni bir el oyun cihazı geliştirdiğini duyurdu. Oluşturma, Razer, Verizon ve Qualcomm arasındaki bir ortaklığın sonucudur. Verizon yürütür ortaklığı duyurdu Bu hafta Nevada, Las Vegas’taki Mobil Dünya Konferansı etkinliğinde.

El cihazına, 2013’te çıkan orijinal Razer Edge’in bir güncellemesi olduğunu düşündüren bir isim olan Razer Edge 5G adı verilecek. Bu yeni Edge, kullanıcıların yerel olarak mobil oyunlar oynamasının yanı sıra konsol oyunlarını ve bulut oyunlarını akış halinde oynamalarına izin veriyor. Cihaz, el bilgisayarları arasında daha rekabetçi olmasını sağlayacak 5G bağlantısını kullanacak. Ne olursa olsun, cihaz Nintendo Switch, Steam Deck ve hatta Logitech’in yeni duyurduğu bazı büyük oyunculara karşı çıkacak. G Bulut el tipi. Kalabalık bir pazar. Sonuçta, telefonunuzdaki Xbox ve PlayStation çevrimiçi hizmetleri aracılığıyla zaten mobil oyunlar oynayabilir veya konsol oyunlarını yayınlayabilirsiniz. Ama belki Razer’ın ticari markası inceden daha az estetik ona bir … avantaj sağlayacaktır.

Henüz fiyat veya çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir detay kamuoyuna açıklanmadı. Razer, 15 Ekim’de konsol hakkında daha fazlasını ortaya çıkaracağını söylüyor. O zamana kadar RGB aydınlatmanın ne kadar parlak olacağını sadece hayal edebilirsiniz.

İşte biraz daha gadget haberi.

Intel Senkronize Ediyor

Mac bilgisayarlar yıllardır iPhone’larla senkronize etme yeteneğine sahipti. Şimdi, bazı PC’ler aynı şeyi yapabilecek.

Intel’in yaklaşan Unison uygulaması kullanıcıların masaüstü bilgisayarlarda mobil iPhone ve Android işletim sistemlerine erişmesine izin verecek. Yazılımı kullanarak cihazlar arasında kısa mesaj gönderebilir, telefon görüşmeleri yapabilir ve fotoğrafları veya diğer dosyaları aktarabilirsiniz. Şimdilik Intel’in uygulaması yalnızca belirli yeni Lenovo, HP ve Acer’da kullanılabilecek dizüstü bilgisayarlarancak gelecek yıl diğer marka ve modellere de yayılabilir.

Apple’dan bahsetmişken…

Apple iPhone Üretimini Yavaşlatıyor

Bloomberg raporlar Apple, en yeni iPhone ürününü duyurduktan sadece birkaç hafta sonra amiral gemisi ürününün üretimini yavaşlatıyor.

Apple için çok üzülmeyin. Şirket hala bu yıl yaklaşık 90 milyon iPhone üretip satmayı planlıyor. Bu şaşırtıcı bir rakam ve geçmiş yıllardaki satışlarla uyumlu. Apple, umduğu satış artışını görmeyecek.

İPhone 14’ün piyasaya sürülmesi, belki de tüm yeni iPhone’ların biraz aynı hissetmeye başlaması nedeniyle, beklenenden daha fazla bastırıldı. iPhone 14 modelleri iyi, tüm “telefonlar” işini oldukça iyi yapmayı büyük ölçüde çözen bir şirketin uzun bir yinelemeli güncellemeleri dizisinde özel bir şey değiller. Görünen o ki Apple’ın dinamik adası, yıllardır ürün yelpazesine gelen en yenilikçi özellikler arasında yer alırken, Apple’ın istediği kadar müşteriyi cezbetmedi.

Evet Şef

Akıllı mutfak teknolojisi yapan insanlar, daha iyi yemek pişirmek için ihtiyacınız olan tek şeyin uygulamaya bağlı bir cihaz olduğunu düşünmenizi istiyor. Ancak, buzdolabınızdan tweet atabilmek veya ekmek kızartma makinenizi ayarlamak için bir dokunmatik ekran kullanabilmek, iyi yemek yapmak için gereken eski moda uygulama ve sabrın yerini tutamaz.

WIRED’de bu hafta Gadget Laboratuvarı podcast, yemek yazarı ve WIRED katılımcısı Joe Ray, ileri teknoloji mutfak aletlerini ve mutfaktaki en kullanışlı tek düğmenin neden mikrodalga fırınınızın “30 saniye ekle” düğmesi olduğunu tartışmak için gösteriye katılıyor.

İçerik

Bu içerik aynı zamanda sitede de görüntülenebilir. köken itibaren.Kaynak : https://www.wired.com/story/razer-edge-5g-teased/

Yorum yapın