Veri korumasını geliştirmek, riski azaltmak için Veeam ve HPE iş ortağıOn yılı aşkın bir işbirliği geçmişinin ardından Veeam Software Inc. ve Hewlett Packard Enterprise Co., müşterilere bulut veri koruma teknolojisinde çok sayıda yenilik getirmeyi başardılar – daha da fazlası ufukta.

“Bizim için büyük bir ittifak oldu” 10 yıldan fazla; genelinde harika entegrasyonlar” dedi. David Harvey (resimde, solda), Veeam’de stratejik ittifaklardan sorumlu başkan yardımcısı. “2019 Discover’da, biz GreenLake ile bu etkinlikte piyasaya sürüldü ve harika bir büyüme gördük. Bizi heyecanlandıran, müşterilerin hareketlerinin devam etmesidir. HPE’nin portföyüne ve Veeam’in portföyüne uygun satın alma kalıpları.”

Harvey ve Danny Allan (resimde, sağda), Veeam’in baş teknoloji sorumlusu, theCUBE endüstri analisti ile konuştu Dave Vellante de HPE Keşfet, SiliconANGLE Media’nın canlı yayın stüdyosu theCUBE’de özel bir yayın sırasında. Veeam’in HPE ile ortaklığından doğan büyüme araçları ve pazar fırsatları hakkındaki görüşünü tartıştılar. (* Aşağıdaki açıklama.)

Veeam’in v12’si, genişleyen bir tehdit alanıyla mücadeleye odaklanmayı güçlendiriyor

Veeam 12. versiyonunu tanıttı K8’lerde merkezi görünürlük, artırılmış değişmezlik kontrolleri ve nesne depolamaya doğrudan yazma gibi özelliklerle, Yedekleme ve Çoğaltma çözümünün Mayıs ayında tanıtılması. Bu sürüm, v11 ve ondan önceki diğer sürümlerle birlikte HPE ile birlikte tasarlanmıştır.

“BENt, ilişki hakkında başka bir anlamdır. Yaptığımız her bir sürüm Bunun kalbinde HP var,” dedi Allan. “Ve aynı şey v12 ile de söyleniyor. Müşterilerimize gösterir sürekli taahhüt.”

Teslimat modeli cephesinde, hala CapEx ve hizmet olarak sunulan tatların bir karışımına yönelik talep var gibi görünüyor – Allan’a göre Veeam, HPE Greenlake’in ikincisini sağlamasına yardımcı oluyor.

“Ösenin teknolojin, sadece yapmıyor destek olmak. Çok kiracılı bir yedekleme yapar, tüm çoklu kiralama, faturalandırma ve ters ibraz işlemlerini bir parçası olarak yapan çok müşterili ortam bu hizmetten” dedi.

İşte tam video röportaj, SiliconANGLE’s ve theCUBE’nin bu konuyla ilgili kapsamının bir parçası. HPE Keşfet Etkinlik:

(* Açıklama: TheCUBE, HPE Discover için ücretli bir medya ortağıdır. Ne CUBE’nin etkinlik kapsamının sponsoru olan Hewlett Packard Enterprise Co., ne de diğer sponsorlar, CUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrole sahip değildir.)

Fotoğraf: Silikon AÇI

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Servisleri ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha birçok aydınlatıcı ve uzmanı içeren topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/06/30/veeam-hpe-partner-enhance-data-protection-reduce-risk-hpediscover/

Yorum yapın