Vantop Snaptain SP680 Ultra HD Kamera + Uzaktan Kumandalı Uçağı Sadece 119 Dolara


Kendiniz için ya da Şükran Günü ya da tatil hediyesi olarak sevdiğiniz biri için pazarlıklı bir insansız hava aracı arıyorsanız, şimdi kendinize ait bir drone almanın tam zamanı. Best Buy şimdi satıyor Vantop Snaptain Uçağı 2,7K Ultra-HD kamera ile 159$’lık orijinal fiyattan yalnızca 119$’a.

Bu drone’u süper hızlı bir şekilde ele geçirmek isteyen herkes şimdi sipariş verebilir ve Şükran Günü için tam zamanında birkaç gün içinde teslim edilmesini sağlayabilir ve özellikle şanslıysanız, mağazadan teslim almak için yerel stok da olabilir. .

Siparişinizi vermeden önce kontrol ettiğinizden emin olun. yazı yazarken Vantop Snaptain Uçağı Best Buy’da sağlam bir derecelendirmeye sahip 65’ten fazla yorum var ve bunun neden popüler olacağını görmek kolay. Paket sadece drone ile değil, aynı zamanda bir kontrolör ve üç pil ile birlikte geliyor!

Daha iyi görüşlere sahip kamera drone
2,7K Ultra HD kamera, kristal netliğinde hava fotoğrafları ve 2976 X 1680 @ 25 fps videolar çeker. 120° FOV ve 90° ayarlanabilir tasarımı ile maceranızın her anını kuşbakışı bir bakış açısıyla yakalayabilirsiniz.

Akıllı ses ve hareket kontrolü
Bu drone, akıllı ses kontrolü ve hareket kontrolü ile öne çıkıyor. Uçuş yönünü kontrol etmek için konuşabilir veya fotoğraf/video çekimini tetiklemek için kameraya poz vererek uçuşunuza eğlence katabilirsiniz.

Çoklu uçuş modları
SP680 çok yönlü bir drone’dur. 360° döndürme, daire şeklinde uçma ve yüksek hızlı dönüş gibi hareketler gerçekleştirebilir. Telefonunuzda uçuş rotası çizmenizi sağlayan yörünge uçuşu ile birleştiğinde, SP680 drone size muhteşem uçuş deneyimleri sunar.

Öğrenmesi kolay
Tek bir dokunuşla drone havalanacak/inecek veya otomatik olarak geri dönecektir. Ayrıca, yeni başlayanlar, yeni başlayanlar ve hatta çocuklar için süper dostu olan irtifa tutma, başsız mod ve 3 hız değiştirme işlevi ile donatılmıştır.

Daha düşünceli tasarımlar
Güvenliği ve sayısız eğlenceyi sağlamak için SP680 drone, kontrol dışı koruma teknolojisi ve daha düşük pil alarmı ile tasarlanmıştır. Her pil 15 dakika uçuş süresi sağlar, birlikte verilen üç pil ile 45 dakikaya kadar uçuş süresi elde edebilirsiniz.

Sorumlu bir şekilde uçun
Aşağıdaki web sitesi, dronunuzu uçurma konusunda bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabilir: KnowBeforeYouFly.org. Ek eyalet veya yerel gereksinimler geçerli olabilir. Yerel yetki alanınızı kontrol edin.

Mevcut özellikler arasında 25 fps’de 2976/1680’de fotoğraf ve video çekmeyi destekleyen 2,7K Ultra HD kamera yer alır. 120 derecelik bir görüş alanı vardır, böylece etrafınızda da tam olarak neler olup bittiğini görebilirsiniz.

Ayrıca pil başına 45 dakikaya kadar uçuş süresinin yanı sıra irtifa tutma, başsız mod ve üç hız desteği de var.

İster deneyimli bir uçucu olun, ister yeni başlıyor olun, bu fiyat için harika bir drone.

Satın almak: Vantop Snaptain Uçağı: 119 Dolar | Orijinal fiyat: 159 $

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/top-holiday-thanksgiving-gift-vantop-snaptain-sp680-drone-with-ultra-hd-camera-remote-for-only-119/

Yorum yapın