Valiant Hearts mobil oyununun devamı 31 Ocak’ta Netflix Games’te yayınlanacak • Teknolojik Haberler


mobil oyun Valiant Hearts: Eve Dönüş by Ubisoft, 31 Ocak’ta Netflix Games’e özel olarak başlayacak.

Daha önce duyurulan Eylül 2022Netflix ve Ubisoft ilan edildi Valiant Hearts: Coming Home’un resmi çıkış tarihi dün. Yakın tarihli bir ortaklığın parçası olarak bu, Netflix ve Ubisoft’un üç mobil oyunundan ilkidir. Ayrıca 2023’te Netflix Games’e Ubisoft’un The Mighty Quest for Epic Loot oyunu ve bir Assassin’s Creed mobil oyunu da gelecek.

Valiant Hearts: Coming Home, Birinci Dünya Savaşı sırasında geçen bir anlatı oyunudur. Oyuncular hayatta kalmaya çalışan dört savaş kahramanının hikayesini takip ederken bulmaca oyunları, macera ve aksiyonu harmanlar. Netflix ve Ubisoft’a göre Valiant Hearts: Coming Home, Birinci Dünya Savaşı ve İkinci Dünya Savaşı sırasında ilk Afro-Amerikan piyade alaylarından biri olan Harlem Hellfighters’tan ilham alıyor.

Yaklaşan oyun, 2014 yılında Android ve iOS cihazları, Nintendo Switch, PlayStation 3 ve 4, Xbox One ve diğer platformlarda piyasaya sürülen bulmaca macera oyunu Valiant Hearts: The Great War’ın devamı niteliğindedir.

Valiant Hearts: The Great War birden çok ödül kazandı, bu nedenle yakında çıkacak mobil oyun devam oyunu, Netflix’in oyun serisine akıllı bir ektir. Şirket, kitlesini artırmak için Oxenfree, Into the Breach, Lucky Luna ve daha fazlası gibi diğer popüler oyunları piyasaya sürdü.

Netflix’in oyun bölümünün, oyuncuları cezbetmek için popüler IP’yi kullandığı biliniyor. Örneğin, Netflix kısa bir süre önce en son mobil oyununu piyasaya sürdü, Narcos: Sınırsız Kartel Savaşları hit TV dizisi “Narcos”tan uyarlanmıştır. Strateji oyunu, oyuncuların bir kartel lideri rolünü üstlenmelerine, kendi imparatorluklarını kurmalarına ve düşmanları yok etmelerine olanak tanır.

Şirket ayrıca bu yıl Vikings: Valhalla ve Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge dahil olmak üzere daha fazla oyun çıkarmayı planlıyor.

Netflix mobil oyunlarına erişmek için bir Netflix aboneliğinizin olması gerekir. Aboneler, “Netflix Oyunları” sekmesi altındaki Netflix uygulamasına gidebilir veya doğrudan Google Play Store veya Apple Store üzerinden içerik indirebilir. Platformda 50’den fazla oyun bulunmaktadır.

Kaynak : https://techcrunch.com/2023/01/25/valiant-hearts-mobile-game-launches-on-netflix-games-on-jan-31/

Yorum yapın