Valiant Hearts: Coming Home, 31 Ocak’ta Netflix’te başlıyor


22-23 Mayıs tarihlerinde GamesBeat Summit 2023’te Los Angeles’taki en iyi oyun liderleriyle bağlantı kurun. Buradan kaydolun.


Ubisoft’un Birinci Dünya Savaşı’nı konu alan dokunaklı bir oyunun devamı niteliğindeki Valiant Hearts: Coming Home, 31 Ocak’ta Netflix’e özel olarak çıkıyor.

Çok ödüllü Valiant Hearts: The Great War’ın devam oyunu, Netflix ve Ubisoft’un yalnızca Netflix’e getirdiği üç mobil oyundan ilki.

Birinci Dünya Savaşı sırasında geçen Valiant Hearts: Coming Home, hayatta kalma, fedakarlık ve dostluk hakkında bir hikayede savaşın ezici doğasıyla uğraşan dört isimsiz kahramanı takip eden samimi, duygusal bir anlatı oyunudur.

İlk oyunu Valiant Hearts: The Great War 2014’te çıktığında oynamıştım ve I. Dünya Savaşı’nın tarihsel arka planına yakışır yürek burkan bir hikayeydi. Savaş çok kasvetliydi.

Etkinlik

GamesBeat Zirvesi 2023

22-23 Mayıs tarihlerinde Los Angeles’taki GamesBeat topluluğuna katılın. En son gelişmelerle ilgili güncellemelerini oyun endüstrisindeki en parlak beyinlerden duyacaksınız.

Buradan Kaydolun

İkinci oyun, I. Dünya Savaşı’nda savaşan ilk Afrikalı-Amerikalı piyade birimi olan ve yurtiçinde ve yurtdışında ırksal engelleri yıkan Harlem Hellfighters’a saygı duruşunda bulunuyor. Valiant Hearts: The Great War’ın orijinal çekirdek ekibi tarafından yönetilen Valiant Hearts: Coming Home, oyuncular bu kardeşlik ve arkadaşlık hikayesinde yollarını bulurken bir keşif, bulmaca ve aksiyon karışımı sunuyor.

Oyunda isimsiz bir kahraman olabilirsiniz. I. Dünya Savaşı’ndan ilham alan macera oyununun devam oyununda bulmacaları çözün, kaosun üzerinde uçun ve yaralıları iyileştirin. Yolları yeniden bir araya gelmenin ve Batı Cephesi’nin dehşetinden sağ kurtulmanın sevincini paylaşacak yeni kahramanlarla kesişecek.

Bu devam filmi, orijinal oyunun izinden gidecek ve I. Dünya Savaşı’nın olağanüstü koşullarına giren sıradan insanların hikayelerini anlatmaya devam edecek. İlk başlıkla aynı animasyonlu çizgi roman tarzı sanatı kullanıyor. Ortamları, denizin derinliklerinden ve şiddetli gökyüzünden Batı Cephesi’nin siperlerine kadar uzanır. Kendinizi sanatsal açıdan eşsiz bir deneyime kaptırabilirsiniz.

Valiant Hearts - Hastaları iyileştirmek
Valiant Hearts: 2014’ten Büyük Savaş.

Dört kahramandan herhangi birini oynayabileceksiniz. Kaderleri kesişirken, bu karakterlerin her birinin sadık köpek arkadaşlarıyla birlikte siperlerin dehşetinden kurtulmasına yardım edebilirsiniz.

Oyun keşif, aksiyon ve bulmacaların bir karışımına sahip olacak. Hikayede ilerledikçe farklı oyun türlerini deneyimleyebilirsiniz – bulmacaları çözün, düşman hatlarına gizlice girin, kaosun üzerinden uçun, yaralıları iyileştirin ve hatta müzik çalın.

Amacınız Büyük Savaş’ta hayatta kalmak. Bu kurgusal hikayede, I. Dünya Savaşı’nın tarihi mekanlarını ve savaşlarını yeniden ziyaret edeceksiniz. Denizden Jutland deniz savaşının ortasına çıkacak, Meuse-Argonne taarruzunu yeniden yaşayacak ve Ateşkes’in uzun zamandır beklenen rahatlamasını yaşayacaksınız.

Belki de en ilginci, I. Dünya Savaşı hakkında daha fazla bilgi edinebilmenizdir. Harlem Cehennem Savaşçıları’na özel bir odaklanmayla, tarihsel gerçekler ve gerçek resimler, bu çalkantılı dönemlerdeki önemli olaylar hakkında ayrıntılı bilgi sağlar.

GamesBeat’in inancı oyun endüstrisini ele alırken “tutkunun iş ile buluştuğu yer.” Ne anlama geliyor? Haberlerin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlatmak istiyoruz — sadece bir oyun stüdyosunda karar verici olarak değil, aynı zamanda bir oyun hayranı olarak. İster makalelerimizi okuyun, ister podcast’lerimizi dinleyin, ister videolarımızı izleyin, GamesBeat sektör hakkında bilgi edinmenize ve sektörle etkileşim kurmanın keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Brifinglerimizi keşfedin.Kaynak : https://venturebeat.com/games/valiant-hearts-coming-home-debuts-january-31-on-netflix/

Yorum yapın