UPDF, PDF Dosyalarını Kolaylıkla Düzenlemenizi, Açıklama Eklemenizi ve Dönüştürmenizi Sağlar [Review]


UPDF macOS, Windows, iOS ve Android için PDF dosyalarını kolayca düzenlemenizi, açıklama eklemenizi, dönüştürmenizi ve çok daha fazlasını sağlar. Detaylar burada.

UPDF’nin en iyi özelliklerini açıklamaya başlamadan önce, UPDF’nin 30 Kasım’a kadar sürecek olan Kara Cuma İndirimi’nde olduğunu bilmek önemlidir. Bu süre zarfında %40 gibi büyük bir indirim ve ömür boyu bonus bir PDF lisansı eşantiyonuyla sunulmaktadır. şifre aracı da dahildir. Daha fazla bilgi için kontrol edin “UPDF Kara Cuma İndirimi”.

UPDF’ye geri dönersek, bugünlerde ister sözleşmelerle uğraşalım ister çocuklarımızın ödevlerini yazdıralım, her türlü şey için PDF dosyalarını kullanıyoruz.

Bir PDF’nin kucağınıza düşme nedeni ne olursa olsun, muhtemelen bununla başa çıkmanız gerekecek. Bu PDF’yi düzenlemek, açıklama eklemek veya dönüştürmek istiyorsanız, göz atabilirsiniz. UPDF şu anda.

PDF’lerinizi düzenlenebilir Word’e ve diğer popüler biçimlere dönüştürün, böylece onları Word, Excel, PPT vb. yerel uygulamalarında düzenleyebilirsiniz. Yalnızca birkaç tıklamayla işiniz bitti!

PDF’de düzenleme

UPDF, yazı tipi, boyut, metin, resim, sayfalar ve daha fazlasını içeren belgeleri düzenleme dahil olmak üzere tüm PDF ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılar.

PDF’de Okuma ve Açıklama Ekleme

Ayrıca bunları okuyabilir veya açıklama ekleyebilir ve ihtiyaç duydukları her yere şekiller veya metin kutuları ekleyebilirsiniz. Bunun yerine o PDF’yi başka bir şeye dönüştürmeyi mi tercih ediyorsunuz? UPDF, tümü desteklenen Word, Excel, PowerPoint, Görüntü, HTML, Metin, CSV, XML ve diğer dosya türleri ile bunu da halleder.

Bir dizi kullanışlı PDF biçimlendirme aracıyla PDF belgelerine zahmetsizce açıklama ekleyin ve PDF’lerinizi kapsamlı bir şekilde incelemek için diğer kullanıcılarla işbirliği yapın.

Parola Korumalı PDF

Burada da daha fazla seçenek var. UPDF, meraklı gözlerin uzakta tutulduğundan emin olmak için bir PDF’ye parola ekleyebilir ve belgeleri meslektaşlarınız ve arkadaşlarınızla paylaşarak UPDF’yi kullanarak işbirliği içinde çalışabilirsiniz.

OCR

Diğer özelliklerden bazıları, taranan veya görüntü tabanlı PDF’yi aranabilir veya düzenlenebilir dosyalara dönüştürme becerisini içerir. OCR özelliği 208 dili tanıyabilir.

UPDF’nin OCR teknolojisi, 38 dil desteğiyle doğru sonuçlar sunar. Taranmış PDF’lerinizi, kağıt belgelerinizi ve resimlerinizi bu zarif araçla aranabilir ve düzenlenebilir PDF’lere dönüştürün.

PDF’i İmzala

İzleme dörtgeni, fare veya klavye kullanarak PDF sözleşmenize veya formunuza el yazısı imzalar eklemek için de kullanılabilir.
Ayrıca, PDF’nizi yetkisiz erişime karşı korumak için izin parolası veya açık parola belirleme seçeneği de vardır.

Karanlık Mod

Gözlerinizi zorlamadan PDF okuyabilmeniz için karanlık mod ve PDF sayfalarının arka planını değiştirme desteği de mevcuttur.

Bize göre UPDF’nin öne çıkan diğer özelliklerinden bazıları harika kullanıcı arabirimi tasarımı, hızlı performans, tek satın alma ve tüm platformlarda çalışması ve hepsinden önemlisi, piyasadaki diğer PDF düzenleyicilere kıyasla çok düşük maliyetli olmasıdır.

En verimli UPDF PDF düzenleyicisiyle metni, görüntüleri ve bağlantıları düzenleyin ve PDF’lere filigran veya arka plan ekleyin.

Çapraz Platform Uyumluluk

UPDF’nin PC, Mac, iPhone ve Android cihazlar dahil tüm platformlarda kullanılabileceğini unutmamak önemlidir. İşletim sistemi uyumluluğu, Windows 7 veya üstünü içerir; macOS 10.14 veya üstü; iOS 14.0 veya üstü; Android 5.0 veya üstü.

Çözüm:

Sonuç olarak, UPDF, tonlarca özelliği, kullanımı kolay arayüzü, çapraz platform desteği olduğu ve piyasadaki herhangi bir rakibinin maliyetinin çok altında olduğu için cephaneliğinizde olması gereken bir araçtır. Şiddetle tavsiye edilir!

Nereden İndirmeli?

Daha önce de belirtildiği gibi, UPDF şu anda Black Friday indirimlerinin bir parçası olarak %40 indirimle sunuluyor. Kontrol edebilirsin ve sonra UPDF’yi bugün buradan indirin.

Video Demosu

UPDF’yi aşağıdaki video demosunda kontrol edebilirsiniz:

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/updf-lets-you-edit-annotate-convert-pdf-files-with-ease-review/

Yorum yapın