Uçtan buluta platform HPE GreenLake daha da fazla büyüme ivmesi elde ediyorŞirket, HPE GreenLake uçtan buluta platformunda çiftliği payladığından, hibrit bulut Hewlett Packard Enterprise Co. için bir ölüm kalım stratejisi haline geldi.

Şu ana kadar bahis karşılığını veriyorHPE GreenLake’in 65.000 müşterisi, 70’in üzerinde hizmet ile övünmesi ve art arda üçüncü çeyrek için siparişlerde üç haneli büyüme göstermesi.

“Herkes hibrit, çoklu bulut ortamına gidiyor” dedi Keith Beyaz (resimde), Hewlett Packard Enterprise Co.’da GreenLake Bulut Hizmetlerinin başkan yardımcısı ve genel müdürü. “Veri yeni para birimidir. Ve açıkçası herkes sınırları zorlamaya çalışıyor ve GreenLake bu uçtan buluta platform.”

White,CUBE endüstri analistleriyle konuştu Dave Vellante ve lisa martin de HPE Keşfet, SiliconANGLE Media’nın canlı yayın stüdyosu theCUBE’de özel bir yayın sırasında. HPE GreenLake’in ivmesini tartıştılar. (* Aşağıdaki açıklama.)

Hibrit bulut, çoklu bulut, süper bulut… hepsi HPE GreenLake için iyidir

HPE GreenLake’in etkileyici istatistikleri büyümeyle bitmiyor; White’a göre platformun %96’nın üzerinde bir tutma oranı var.

“Bir kez müşteri [HPE] GreenLake, üzerinde duruyorlar çünkü değeri görüyorlar” dedi.

HPE’nin müşterilerinden biri, özel bulut yapısını HPE ile yeniden oluşturan ve HPE GreenLake üzerinde yüz binin üzerinde iş yükü çalıştıran küresel finansal hizmetler şirketi Barclays PLC’dir. Ardından, tedarik zinciri lojistiğini HPE GreenLake üzerinde işleten Avustralyalı konteyner terminal operatörü Patrick Terminals var. Ayrıca, “devasa paralel hesaplama yetenekleri” çalıştıran otonom araç yazılım şirketi Zenseact var. [and] White, sürüşü daha güvenli hale getirmek için yüzlerce petabayt veriyi çekiyor” dedi.

HPE GreenLake özel bulut hizmetlerinin duyurulmasıyla birlikte, HPE, küresel organizasyonlarında kullanılmak üzere bulut hizmetleri ve çözümleri sunan Barclay’s gibi finansal hizmet şirketleri için bir çerçeve sunmaya ve esasen dahili iş birimleri için bulut hizmeti sağlayıcıları haline gelmeye başladı. . White, bunun HPE’nin ekosistem büyümesi için harika olduğunu ancak aynı zamanda müşterilerin kendi dahili BT çalışmaları için HPE GreenLake’in işlevselliğinden yararlanmalarını sağladığını belirtti.

Birçok büyük kuruluş, hibrit, çoklu bulut stratejisinin bir parçası olarak HPE GreenLake’i kullanır. Bunun karmaşıklığını özetlemek, hangi hizmetlerin hangi genel bulut sağlayıcısında çalıştığını veya şirket içinde mi yoksa uçta mı olduğunu bilmesi gerekmeyen iş kullanıcıları için önemlidir. Bu, Wikibon’un kavramına uyuyor. süper bulut değer katarken temeldeki karmaşıklıkları gizleyen, bulutların üzerinden geçen bir soyutlama katmanı olarak.

HPE müşterilerinin başarmaya çalıştığı hedefi karşıladığı için süper bulut konusunda “çok heyecanlı” olan White, “Bu stratejinin bir parçası olmalı” dedi. “Bu, bulutla ilgili değil, çözüm ve iş sonucuyla ilgili” diyerek sözlerini tamamladı.

İşte tam video röportaj, SiliconANGLE’ın ve theCUBE’nin HPE Keşfet Etkinlik:

(* Açıklama: TheCUBE, HPE Discover için ücretli bir medya ortağıdır. Ne CUBE’nin etkinlik kapsamının sponsoru olan Hewlett Packard Enterprise Co., ne de diğer sponsorlar, CUBE veya SiliconANGLE üzerindeki içerik üzerinde editoryal kontrole sahip değildir.)

Fotoğraf: Silikon AÇI

Uzmanlardan oluşan Cube Club ve Cube Event Topluluğumuza katılarak misyonumuza desteğinizi gösterin. Amazon Web Servisleri ve Amazon.com CEO’su Andy Jassy, ​​Dell Technologies’in kurucusu ve CEO’su Michael Dell, Intel CEO’su Pat Gelsinger ve daha birçok aydınlatıcı ve uzmanı içeren topluluğa katılın.Kaynak : https://siliconangle.com/2022/06/29/edge-cloud-platform-hpe-greenlake-gathers-even-growth-momentum-hpediscover/

Yorum yapın