Ücretsiz Windows 11 Yükseltmesi, Office ile 28 Dolar ve Çok Daha Fazlasıyla Windows 10’u 13 Dolara Kadar Düşük Bir Fiyata Alın


Tasarruf yapmak gündeminizdeyse ve gerçekten olması gerekiyorsa, bugün sizin için hazırladığımız şeyden gerçekten keyif alacaksınız.

Oyun oynamaktan şirket yönetmeye kadar her şey için gereken Microsoft yazılımıyla, bu yazılımı satın almak maliyetli bir iş olabilir. Ama olmak zorunda değil.

Şimdi aşağı kaydırırsanız, bugün Microsoft yazılımında mevcut olan en iyi fiyatlardan bazılarını göreceksiniz; Windows 10, Windows 11 ve Office’in tümü çılgın fiyatlarla sunuluyor. Tek yapmanız gereken ihtiyacınıza uygun paketi seçmek, linkimize tıklamak ve indirim kodunu girmek. RMP Kasada.

Bunu söyledikten sonra, içeri girelim!

Windows 10

Windows 11

Microsoft Office

Windows 10 + Microsoft Office

Yine, gereğinden fazla ödeme yapmadığınızdan emin olmak istiyorsanız lütfen bu indirim kodunu girmeyi unutmayın!

Lisans anahtarınız ulaştığında nasıl kullanılır:

Ödeme yapıldıktan sonra, alıcı, kayıt sırasında belirtilen e-postaya, doğrudan Windows 10 sisteminin kendisinde etkinleştirilebilen bir OEM ürün anahtarı alır.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.6 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.6 Final IPSW Bağlantıları OTA Dosyaları ve iPadOS 15.6 Şimdi Çıkıyor
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 5 İndirme, Çıkış Tarihi: Apple’ın Ne Zaman Yayınlaması Bekleniyor?
  • İndirin: iPhone için iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantıları, Geliştiriciler İçin iPad Şimdi Çıktı
  • Geliştirici Hesabı Olmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 4 Profil Dosyası İndirilmesi Yayınlandı
  • iOS 16 Beta 4 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/august-microsoft-sale-get-windows-10-for-as-low-as-13-with-free-windows-11-upgrade-office-for-28-and-much-more/

Yorum yapın