Uber, Grocery Outlet ortağı, isteğe bağlı ve planlı market teslimatı için pilot uygulama – Teknolojik Haberler


Uber, talep üzerine ve planlı market teslimatı için pilot uygulama için Grocery Outlet ile ortaklık kuruyor. ilan edildi Perşembe günü. Bugünden itibaren kullanıcılar Uber veya Uber Eats uygulaması aracılığıyla California, Oregon ve Washington eyaletlerindeki 72 Market Outlet mağazasında alışveriş yapabilecekler. Yeni ortaklık, Uber’in talep üzerine ve planlı market teslimatına geçişini ifade ediyor.

Uber’in market başkanı Oskar Hjertonsson yaptığı açıklamada, yeni ortaklığın amacının “bütçeniz ne olursa olsun herkes için çalışan güvenilir ve uygun fiyatlı bir market teslimat seçeneği sunmak” olduğunu söyledi. Grocery Outlet ile yaptığımız iş birliğini, müşterilerimize beğendikleri markaları, istedikleri zaman, istedikleri Market Outlet fiyatlarıyla kapılarına kadar ulaştırarak bunu yapmak için bir fırsat olarak görüyoruz.”

Şirket, yeni ortaklığı işaretlemek için pilot müşterilere 19 Haziran’a kadar 30 ABD doları veya daha fazla olan ilk siparişlerinde ücretsiz teslimat sunuyor. Uber One üyeleri, minimum 15 ABD doları tutarındaki tüm Market Outlet siparişlerinde ücretsiz teslimat alabilir.

Bu ayın başlarında, Uber Albertsons ile ortaklığını genişletti Albertsons, Safeway, Jewel-Osco, ACME, Tom Thumb, Randalls ve daha fazlası dahil olmak üzere, şirketin ülke çapındaki 2.000’den fazla mağazasını içerecektir. Genişleme, Uber Eats’a yaklaşık 800 yeni konum kazandırdı.

Uber ilk olarak Temmuz 2020’de Latin Amerika ve Kanada’da market teslimatı başlattı ve o zamandan beri hizmeti 400’den fazla ABD şehri ve kasabasına genişletti. Şirket, tüketicilerin ihtiyaç duydukları şeyleri “talep üzerine” bir şekilde marketlerden alma isteklerini karşılamanın “benzersiz bir şekilde hazır” olduğunu söylüyor.

Bugünün duyurusu, Uber’in bu hafta başındaki küresel ürün etkinliğinde bir dizi yeni özelliği tanıtmasıyla geldi. Şirket, yolcuların uçuşlar veya restoran rezervasyonları gibi yaklaşan etkinlikler için önceden rezervasyon yapmasına yardımcı olacak yeni bir “Uber Travel” özelliğini kullanıma sundu. Uber ayrıca, sürücülerin doğrudan Uber uygulaması üzerinden parti otobüsleri, yolcu minibüsleri ve tur otobüsleri rezervasyonu yapmasına olanak tanıyan yeni bir Uber Charter hizmetini duyurdu. Şirket ayrıca etkinlik kuponları, bir EV ve şarj haritası, yeni Uber Eats ürünleri, Uber One üyeliği için yeni avantajlar ve daha fazlasını duyurdu.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/19/uber-grocery-outlet-pilot-on-demand-scheduled-grocery-delivery/

Yorum yapın