Twitter uygulamasının yeni bir cıvıltı sesi var


bir kaçımız Sınır Twitter’ın iOS uygulamasıyla ilgili yeni bir şey fark ettiniz: Akışınızı yenilemek için aşağı çektiğinizde birkaç yeni ses duyabilirsiniz. Biri, beslemeyi ilk çektiğinizde çalan küçük bir kurma trilidir ve beslemeniz yenilendikten sonra kısa bir onay cıvıltısı duyabilirsiniz. (Sesler, duyduğum gerçek hayattaki herhangi bir kuştan daha robotik olsa da.)

öyle kayıt yaptım ne duyduğumu duyabilirsin. Daha önce yenilerken duymuş olabileceğiniz kısa “pop” sesinden biraz farklıdır.

Değişikliğin ne zaman başladığından tam olarak emin değiliz, ancak ilk olarak Cuma öğleden sonra fark ettik ve bir Demet nın-nin tweetler Cuma günkü yeni cıvıltı hakkında da. Ayrıca geçmişte bir cıvıltıdan bahseden bir avuç tweet var. çift haftalarınBu, Twitter’ın daha büyük bir sürümden önce yavaş yavaş kullanıma sunduğu anlamına gelebilir.

Bu görünüşte yalnızca iOS’a özgü bir değişiklik değil. Bir sınır Android’deki personel ara sıra tanımladığım ikinci yeni gürültüyü duyuyor ve cıvıltı hakkında bulduğum birkaç tweet gönderildi itibaren Android.

Gürültüyü telefonunuzda kendiniz duymak istiyorsanız, akışınızı yenilemek için aşağı çekmeyi deneyin. Duymazsanız, Twitter uygulamasını kapatıp tekrar açmayı deneyin (bu benim için işe yaradı) ve uygulamanın en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Bunun ne kadar geniş bir alana yayıldığından emin değiliz, bu nedenle bu adımları deneseniz bile sesleri henüz alamayabilirsiniz.

Şimdi, izin verirseniz, güzel yeni sesleri tekrar duymak için uygulamayı yenileyeceğim. Ve yeniden. Belki sadece bir kez daha. Geçen sefer, söz veriyorum…

Kaynak : https://www.theverge.com/2022/7/15/23220697/twitter-app-chirps-sounds-refresh

Yorum yapın