Tüm yazılım sürümleri tek bir yerde


Samsung Galaxy Z Flip 3 serisi güncelleme merkezine hoş geldiniz! Burada Samsung’un en yeni kapaklı katlanabilir telefonu için yazılım güncellemeleriyle ilgili en son bilgileri bulacaksınız. Size cihazın mevcut yazılım sürümlerini söyleyeceğiz ve yeni güncellemeler çıktığında size haber vereceğiz.

Galaxy Z Flip 3’ün Android 12, Android 13, Android 14 ve Android 15 dahil olmak üzere dört büyük Android yükseltmesi almasını bekleyebilirsiniz. Samsung ayrıca Galaxy Z Flip 3’ün en az beş yıl güvenlik güncellemesi alacağını garanti ediyor.

 • Mevcut kararlı sürüm: Android 12
 • Galaxy Z Flip 3 ne zaman Android 13 alacak? Aralık/Ocak 2023 (tahmini)

En son Samsung Galaxy Z Flip 3 güncellemesi

17 Haziran 2022: En son güncellemesinden sadece bir hafta sonra, Galaxy Z Flip 3 ikinci bir Haziran 2022 güncellemesini alıyor (aracılığıyla). XDA-Geliştiriciler). Bu yeni yazılım, kilitsiz modeller için F711U1UEU2DVEE ve T-Mobile varyantı için F711USQU2DVEE olarak geliyor. Özellikle bu güncelleme, telefonun şimdiye kadar sahip olmadığı bir özellik olan eSIM desteğini içeriyor.

İşte tam değişiklik günlüğü:

 • Cihazınızın genel kararlılığı iyileştirildi.
 • Cihazınızın güvenliği iyileştirildi.
 • Kameranın işlevleri iyileştirildi.
 • ‘Otomatik çerçeveleme’ özelliği, video modunda ve bazı görüntülü arama uygulamalarında desteklenir.
 • Uygulama mağazasından indirilen sosyal veya kamera uygulamalarıyla çekilen resimlerin kalitesi iyileştirildi.
 • eSIM desteği
 • Çift SIM Çift Bekleme (DSDS) desteği

Şuraya giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Ayarlar > Yazılım güncelleme > İndir ve kur telefonunda.

Önceki güncellemeler

 • 10 Haziran 2022: Samsung şimdi piyasaya çıkıyor bir güncelleme telefona yeni kamera özellikleri getiren Galaxy Z Flip 3’e. OTA, 1.1 GB boyutundadır ve F711BXXU2CVEB donanım yazılımı sürümü ile birlikte gelir. Görüntülü aramalar için otomatik çerçeveleme seçeneği, sosyal medya uygulamalarında Samsung’un optimizasyonlarını ve efektlerini kullanma yeteneği, Pro modunda telefoto lens desteği ve daha fazlasını ekler. Özellikle, tüm bu özellikler Galaxy S22 serisinden alınmıştır.
 • 3 Mayıs 2022: Samsung, Mayıs 2022 güncellemesini ABD’de Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’e sundu. SamMobile). Güncelleme, genel hata düzeltmeleri ve kararlılık iyileştirmeleri sağlamanın yanı sıra düzinelerce gizlilik ve güvenlik sorununu ele aldı.
 • 11 Nisan 2022: Samsung şimdi en son Android güvenlik yamasını Galaxy Z Flip 3’e (aracılığıyla SamMobile). Nisan 2022 yamasında ayrıca “Dirty Pipe” istismarı için bir düzeltme var. Neyse ki, Galaxy Z Flip 3 hiçbir zaman istismardan etkilenmedi, ancak yamanın her iki şekilde de olması güzel.
 • 20 Ekim 2021: Samsung şimdi en son Galaxy Z Flip güncellemesini ABD dışındaki pazarlara da sunuyor. Göre SamMobiledonanım yazılımı sürümü F711BXXU2AUJ7, cihaza Ekim 2021 güvenlik düzeltme ekini ve ayrıca Samsung’un uzun bir ek yama listesini getiriyor.
 • 6 Eylül 2021: Firmware sürümü F711BXXU2AUI1, Eylül 2021 Android güvenlik düzeltme ekini Samsung’un yeni flip telefonuna getirdi.
 • 31 Ağustos 2021: Samsung, One UI 3.1.1’i Galaxy Z Flip 3’e sundu. Yazılımın yeni sürümü, pil sağlığını uzatma seçeneği de dahil olmak üzere birkaç yeni özellik getirdi. Ayar, Samsung kullanıcılarının cihazlarındaki üst düzey şarjı %85 kapasiteyle sınırlamasına olanak tanır. Güncelleme ayrıca telefonun genel performansını da iyileştirdi ve şirketin Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesini yayınlamasından önceki son durak oldu.

Yorumlarda hangi Galaxy Z Flip 3 güncellemesini beğendiğinizi bize bildirin. Ayrıca, kaçırdığımız son bir güncellemeyi fark ederseniz, bize bahşiş vermekten çekinmeyin!Kaynak : https://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-z-flip-3-updates-2747512/

Yorum yapın