TMNT Ekibinin Yükselişi Şovda Geriye Bakın, Hurdaya Çıkan Planları Konuşun


The Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie'deki Ninja Kaplumbağalar.

resim: Nickelodeon/Netflix

Nickelodeon kısa ömürlü Teenage Mutant Kaplumbağaların Yükselişi İlk çıkış yaptığında tepki çekmiş olabilir, ancak kısa süre sonra kendisine büyük ilgi gören bir izleyici kitlesi buldu. çok yıllardır şovun övgülerini söylemekten mutluluk duyuyorum. Kaplumbağaların en yeni yinelemesi artık kendi Netflix’te filmaynı zamanda ilk sezonun tamamını elinde tutan, geleceğin neler yapabileceği hakkında konuşmak için mükemmel bir zamandı (ve muhtemelen hala yapıyor?) bu yeni görev için mağazada Leo, Raph, Mikey ve Donnie.

Cumartesi günü, Yükselmek fan Colin Stein bir seğirme akışı şovun birkaç üyesinin yer aldığı filmin baş yapımcı Ant Ward, karakter tasarımcısı Bryce Collins, storyboard sanatçısı Laura Gille ve dizi yönetmeni JJ Conway dahil yapım ekibi. Mürettebatın, uzunluk veya düzgün fikirler için filmden neyin kesilmesi gerektiğini tartıştığını duymanın ötesinde – bu filmin April’in pilotluk yapabileceği bir versiyonu var. a Raph’ın mekanik versiyonu Donnie’nin yaptığı ve prolog başlangıçta şovun ana kadrosunu daha yaşlı olarak gösteriyordu, savaşta denenmiş kahramanlar New York’un Krang tarafından kontrol edilen geleceğinde – ekibin gösteriyle yapmak istediği şeyler hakkında bazı tartışmalar vardı olduğunu öğrenmeden önce beklenenden erken bitiyor.

Yükselişi TMNT'nin Geçmiş ve Gelecek Planları Beni Daha Çok Üzüyor Şov Bitti başlıklı yazı için görsel

Dizinin ikinci sezonu gözle görülür şekilde ilkinden daha kısa bir bölüm sayısı ve kesme odası zemininde, dizinin bir parodisi olacak bir bölüm de dahil olmak üzere çok sayıda bölüm kaldı. Yıldız Savaşları Tatile Özel, her şeyden. Tamamen kesilmesi gereken bir olay örgüsü, Kaplumbağaların diğer kardeşler Splinter New York’un Gizli Şehri’nden kaçarken kurtaramadığı kişi. Öbunlardan hiçbiri kardeşler sarılırdı Baron Draxum’un elindediğeri ise Saklı Şehir’in örümcek suç patronu Big Mama tarafından büyütülmüş olurdu.

Kesik sezonun bir başka zayiatı da Karai’ydi. Yükselmek bir ata olarak Kaplumbağalara. Karakter tüm sezondan tamamen kesilmek üzereydi. küçük bir avuç bölümle ona gerçek bir karakter verememe temelinde. Ward, mürettebatı Karai’yi etrafta tutmaya ikna ettikten sonra bile, Kaplumbağaları kurtarmak için onun ölmesini istemesi anlaşılır bir şey değildi. İyi personelin çoğuna. Bu yüzden yazarlar, ruhunu Nisan ayına aktararak onu yaşatmayı seçtiler. Ama ölmeden önce Kaplumbağalarla bir birey üzerinde daha fazla zaman geçirebilirdi. temel.

Vardı Yükselmek üçüncü sezona gelseydi, Krang o sezonun ana kötüleri olacaktı, ardından fare kral varsayımsal bir sezonda dört. Filmin ardından, gösterinin tonu yavaş yavaş aptal şakşaktan (Nickeldeon tarafından zorunlu kılındığı söyleniyor) daha koyu bir tona, yani Yükselmek film kaplar çalışma süresinin çoğu için Krang aracılığıyla. Önceki enkarnasyonlardan farklı olarak, Krang Yükselmek gülmek için oynanmıyor ve ekip, izin verildiği kadar vücut korkularına girmek istedi. Muhtemelen, hayatta kalan Krang gözaltına alındı, o kadar kötü olurdu.

Akışın tamamı, hayranların göz önünde bulundurması için başka ilginç bilgi parçaları içerir; Yükselmek mürettebat umut Saklı Şehir ve gösteri için sahip oldukları fikirlerle ilgili Casey Jones’un versiyonu. Belki çok da uzak olmayan bir gelecekte Kaplumbağaların bu yinelemesini göreceğiz – üzgünüm, Deli köpekler-hayatta ikinci bir şans elde etmek, diğer animasyonlu süper kahramanlar önce var. Tüm hesaplara göre, bu gösterinin depoda fazlasıyla gaz kaldığı anlaşılıyor.

Ninja Kaplumbağaların Yükselişi: Film şimdi Netflix’te çıktı ve gösteri Netflix veya Paramount+’da izlenebilir.

[H/T[H/TTMNT Günlük Kliplerinin Yükselişi]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.

Kaynak : https://gizmodo.com/rise-of-the-teenage-mutant-ninja-turtles-movie-stream-1849382645

Yorum yapın