Tim Cook Avrupa turuna çıkıyor, ‘Ted Lasso’ futbol sahasını ziyaret ediyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple CEO’su Tim Cook, Avrupa’da tweet atıyor, yeni Apple Mağazaları, yeni Apple ofisleri görüyor ve ayrıca kurgusal “Ted Lasso” futbol takımı AFC Richmond’daki tribünlerde tezahürat yapıyor.

Cook, koronavirüs pandemisinden bu yana ABD dışındaki ilk tam kapsamlı halka açık turunu yapıyor. Kadınlar için yeni App Store Foundations Programını başlattığı Birleşik Krallık’taki ilk kişiydi.

“Londra’ya geri dönmek güzel!” tweet attı. “Bu öğleden sonra Apple Covent Garden’da müşterilerle ve inanılmaz ekibimizle vakit geçirmekten gerçekten keyif aldım. Herkese sıcak karşılama için teşekkürler!”

Program şimdiye kadar Avrupa’daki ülkeleri içeriyor ve 2019 turunun aksine kurgusal bir yere de yer verdi. Apple’ın Eddy Cue’su ve “Ted Lasso”nun yıldızlarıyla birlikte Cook, hayali futbol takımını alkışladı.

Cook, Covent Garden’dan, sanatta temsili artırma konusunda Apple ile ortak olan Londra’daki Southbank Center’ı ziyaret etti. “Bu, insanların tüm yaratıcı potansiyelini ortaya çıkarmak için tasarlanmış harika bir program ve bunun bir parçası olmaktan heyecan duyuyoruz.” devam Aşçı.

South Bank ayrıca Apple’ın gecikmiş yeni İngiltere ofisinin tarihi eski Battersea Elektrik Santrali binasında açılacağı yerdir.

Cook, yeni Apple Brompton Road mağazasını da ziyaret etti. Ardından yeni App Store Foundations Programındaki geliştiricileri ziyaret etti.

“Birleşik Krallık’taki ilk Vakıflar programımızda tamamı kadınlardan oluşan kurucular sınıfımızla tanışmak harika.” tweet attı. “Bu geliştiriciler olağanüstü şeyler yapma ve başarma yolundalar.”

Oradan Apple’ın Takım Stüdyolarında bir gösteriye katıldı. Takım kısa süre önce kitaplarındaki müzisyenler için özel bir uygulama başlattı, ancak bunun dışında düşük bir halk profiline sahip.

Cook şimdi Almanya’da, dedi Oktoberfest’e döndüğüm için çok mutlu.”

Tim Cook muhtemelen daha fazla Avrupa ülkesini ziyaret edecek, ancak Apple seyahat planını açıklamadı. AB yetkilileriyle antitröst endişeleri konusunda da konuşup konuşmayacağı bilinmiyor.

Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/09/28/tim-cook-takes-european-tour-visits-ted-lasso-football-ground?utm_medium=rss

Yorum yapın