Tim Cook, Apple’ın AR’yi “insanlık” ile nasıl geliştireceği konusunda “bizi izlemeye devam edin” diyorAppleInsider, hedef kitlesi tarafından desteklenir ve uygun satın alma işlemlerinden bir Amazon Associate ve bağlı ortak olarak komisyon kazanabilir. Bu bağlı ortaklıklar, editoryal içeriğimizi etkilemez.

Apple CEO’su Tim Cook, AR tarafından ne kadar heyecanlandığını tekrarladı, ancak şimdi şirketin “insanlığı merkezine alan” ürünler yapmak için nasıl çalıştığını da vurguladı.

Tim Cook, Apple AR planları hakkında hiçbir ayrıntı vermeden düzenli olarak AR konusunda heyecan duymaktan ve sunabileceklerinden bahsetti. Yine de kısa bir yeni röportajda, hem AR’nin geleceğinden bahsetti hem de Apple’ın bunun zorluklarını nerede gördüğünü açıkça belirtti.

“Bildiğiniz gibi AR konusunda inanılmaz heyecanlıyım” dedi. Çin Günlük“Artırılmış gerçeklik de dahil olmak üzere herhangi bir teknoloji için kritik olan şey, insanlığı bunun merkezine koymaktır. Ve her gün buna odaklanıyoruz.”

“Şu anda, örnek olarak, App Store’da dünya çapında milyonlarca insan için AR deneyimleri sağlayan 14.000’den fazla ARKit uygulamamız var” diye devam etti. “Ancak buna rağmen, bu teknolojinin nasıl gelişeceğinin henüz çok başlarındayız.”

Cook, “Bu alanda gördüğümüz fırsatlardan daha fazla heyecan duyamazdım ve bizi izlemeye devam edin, neler sunabileceğimizi göreceksiniz” dedi.

Daha önce Cook, AR’nin “dikkat dağıtmaktan” kaçınması gerektiğini de söylemişti. [users] fiziksel dünyadan ve fiziksel ilişkilerinizden.”Kaynak : https://appleinsider.com/articles/22/06/22/tim-cook-says-stay-tuned-for-how-apple-will-evolve-ar-with-humanity?utm_medium=rss

Yorum yapın