Three Arrows Capital’a haciz koyanlar arasında BlockFi: rapor


BlockFi CEO’su Zac Prince Perşembe günü yaptığı açıklamada, BlockFi’nin Three Arrows Capital’a verilen 400 milyon ABD Doları tutarındaki krediyi iptal eden borç verenler grubunun bir parçası olduğu yönündeki raporların ardından ABD merkezli kripto kredi kuruluşunun “yükümlülüklerini yerine getirmeyen büyük bir müşteriye” haciz koyduğunu söyledi ( 3AC).

İlgili makaleye bakın: Müşteri, Bitcoin ve Ethereum destekçisi Three Arrows Capital’i fonları zimmete geçirmekle suçluyor

Hızlı gerçekler

  • “BlockFi, aşırı teminatlandırılmış bir marj kredisi üzerindeki yükümlülüklerini yerine getiremeyen büyük bir müşteriyle yakın zamanda en iyi ticari kararımızı uyguladığımızı doğrulayabilir.” söz konusu Prens, krediye konulan tüm teminatların tasfiye edildiğini de sözlerine ekledi.
  • Prince, hiçbir müşteri fonunun etkilenmediğini söyledi ve BlockFi’nin isimsiz karşı tarafla ilk harekete geçenlerden biri olduğunu kaydetti.
  • CEO, müşterinin adını açıkça belirtmemiş olsa da, tweet’i şöyle devam etti: Finansal Zamanlar BlockFi’nin 3AC’nin pozisyonlarından en azından bazılarını tasfiye eden gruplar arasında olduğunu iddia eden rapor.
  • Three Arrows Capital’in, toplamda en az 400 milyon ABD Doları tutarında tasfiye ile iflasla karşı karşıya olduğu bildiriliyor. Blok Kripto.

İlgili makaleye bakın: Celsius, finansman seçeneklerini araştıran yeniden yapılandırma avukatları tuttuğunu söyledi

Kaynak : https://forkast.news/headlines/blockfi-foreclosed-three-arrows-capital-report/

Yorum yapın