The Boys, Yeni Spinoff, Gen V ile Üniversiteye Gidiyor


The Boys'un kadrosu 3. sezon tanıtım afişinde.

resim: Prime Video

Ne kadar popüler Erkekler üç sezonluk koşusunu aştı, Amazon’un yapmak istediği sürpriz değil daha da fazlası. İlk tadı bu oldu Şeytani, çekirdek dizi ile eşit, yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu ve kanlı bir aksiyon içeren animasyonlu bir antoloji. Ve şimdi, dizi hakkında konuştuktan sonra baya zamandizinin evrenindeki ikinci yan ürün seti için kendimize bir isim bulduk.

Cuma günü, Amazon resmen açıkladı Gen V üretimde idi. yönetmenliğini üstlendiği dizi Ajan Carter yazarlar Michelle Fazekas ve Tara Butters, “Amerika’nın sadece genç-yetişkin süper kahramanlara yönelik tek koleji”ndeki bir grup öğrenciye odaklanıyor. En iyi sözleşmeleri elde etmek amacıyla, şov “kısmi kolej şovu, kısım Açlık Oyunları— The Boys’un tüm kalbi, hicvi ve şehvetiyle.” Videoda aktörler Jaz Sinclair, Chance Perdomo, London Thor, Patrick Schwarzenegger, Lizze Broadway, Asa Germann, Maddie Phillips ve Derek Luh diziyle ilgilendiklerini duyuruyor ve diziyi neler beklediğini anlatıyor.

Alman vaatleri Gen V çekirdek gösteriyi bu kadar çekici yapan her şeye sahip olacak ve Broadway, yan dizinin “kan, cesaret ve diğer her şeye” sahip olacağına söz vererek onu takip etti. Bunların arasında Perdomo, gösterinin içeriği konusunda en doğrudan olanıydı: “Bu berbat, hoşuna gidecek!” Süper kahramanlar için bir kolejde süper kahramanlar fikri, sizi kesinlikle düşündürür. benim Kahraman Akademim, ya da belki en Gökyüzü Yüksek hiç sahip olmadığımız devam filmi. Gana gemide olan bazı şeyler erkekler göster, çok az şüphe var Gen V bir kanlı oyamayacak, bazen seksi özellikle bir grup orijinal ile kendi yolu Henüz alçakgönüllülük kazanmamış karakterler onlara vahşileştirildi.

Aramak Gen V yakın gelecekte Prime Video’ya gelecek Erkekler ile dönmesi bekleniyor dördüncü sezon 2023’te.

[aracılığıyla[viaIGN]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.Kaynak : https://gizmodo.com/the-boys-gen-v-college-spinoff-amazon-prime-1849188012

Yorum yapın