Test Onaylıyor, Pixel 7 Harika Kameralı İyi Telefon


Bunun için sözümüze güvenmek istemediyseniz, DXOMARK sıraladı piksel 7’ler kamera ve ekranı “Üst Düzey” kategorisinde 1 numaralı kamera ve 1 numaralı ekran olarak görüyor, yani 400$-600$ fiyat aralığında en iyi telefon. Bu kötü değil, değil mi?

Soru şu ki, neden DXOMARK kamerayı ve ekranı çok mu seviyorsunuz? Kamera için, 152 üzerinden 145 puanla genel fotoğraf yeteneğinin harika olduğunu söylüyorlar. Telefonun bokeh yeteneğine de büyük övgü verildi. Kameranın Gerçek Tonu, video özelliği, otomatik odaklama ve tutarlılık için ayrı ayrı notlar da işaretlendi. Bunların hepsi sana söyleyebileceğimiz şeyler. Göz kırpmak.

Nesnelerin görüntü tarafında, okunabilirlik, video, renk, hareket ve dokunma kategorilerinin tümü yüksek derecelerle gelir.

Öne Çıkanlar

  • Uyarlanmış parlaklık ve kontrast ile harika HDR10 video izleme deneyimi
  • Tüm kullanım durumları için doğru ekran renkleri
  • Özellikle iç mekanlarda ve düşük ışık koşullarında uyarlanmış okunabilirlik

Doğal olarak, olumsuz yönlerden biri pil ömrüdür. Telefon, kategoride 18. sırada yer alıyor ancak yine buna şaşırmadık. Pil gerçekten telefonun tek gerçek zayıflığı. DXOMARK’ın testini biraz daha derinlemesine okumak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı takip edin; ekranı ve kamera testi için ek bağlantılar bulacaksınız.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu satın almak için daha fazla neden arıyorsanız buraya bakın.

// DXOMARKKaynak : https://www.droid-life.com/2022/11/23/dxomark-confirms-pixel-7-is-a-good-phone-with-a-great-camera/

Yorum yapın