Tesla Tasarım Şefinin Karısı Premium Tesla İç Mekanlarını Satıyor


Vicky von HolzhausenTesla baş tasarımcısı Franz von Holzhausen’in karısı, şimdi Unplugged Performance aracılığıyla Tesla elektrikli araçları için satış sonrası iç parçalar satıyor.

Kıyafet, Tesla satış sonrası topluluğunda uzun süredir devam eden bir fikstür ve çift şimdi yeni iç mekanlar sunuyor.

Eşleştirmenin duyurusu ve onayı, Tesla’da bulunmayan yeni görünümler oluşturmak için yüksek teknolojili sürdürülebilir malzemelerin kullanıldığını söyleyen Unplugged Performance (UP) aracılığıyla geliyor.

Dünyayı sürdürülebilirliğe dönüştürmek, EV sahipliğinin önemli bir kiracısı ve felsefemizin özüdür. Yüksek teknolojili sürdürülebilir malzemeler, ödün vermeden yeni bir lüks çağını başlatmak için von Holzhausen ekibi tarafından geliştirildi. Von Holzhausen’in tescilli malzeme bilimi, kuzu derisi gibi tereyağı gibi yumuşak, çizilmeye karşı dayanıklı, leke tutmaz, suya dayanıklı, hafif ve dünyadaki en yenilenebilir hammaddeden yapılmış vegan bir deri olan Banbū Leather’ın yaratılmasına yol açmıştır ( evet, tahmin ettiniz – bambu). Unplugged Performance, suçluluktan arınmış lüks iç mekanlar sunmak için von Holzhausen ile ortaklık yapmaktan gurur duyar. Tesla Model S, Model S, Model Y veya Model 3 için yepyeni bir Tesla deneyimi sizi bekliyor. Cybertruck ve Roadster iç mekanları da bu özel işbirliği programı aracılığıyla sunulacak.

Yeni iç mekanlar, inek postlarından %33 daha düşük karbon ayak izinin yanı sıra daha hafif bir yapıya sahiptir. Renk seçenekleri başlangıçta von Holzhausen Siyah, Taş, Karamel ve Kiraz renkli Banbū Deri olacak ve Avrupa’daki teslimatların 2023’te başlaması bekleniyor. Ancak Kuzey Amerika’dakilerin doğrudan şirketle konuşmaları gerekecek.

UP, alıcıların şu anda açık olan rezervasyonlarla 30.000 dolardan fazla ödemeyi bekleyebileceğini söylüyor.

Şunlara da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • Jailbreak iOS 15.5 iPhone ve iPad’de Durum Güncellemesi
  • İndirin: iOS 15.5 Son IPSW Bağlantıları, iPadOS 15.5 ile Birlikte OTA Dosyaları Yayınlandı
  • iOS 16 Beta Uyumlu ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazları
  • iOS 16 Beta 1 iPhone ve iPad için IPSW Bağlantılarını Hemen İndirin
  • iOS 16 Genel Beta 1 Çıkış Tarihi Açıklandı
  • Geliştirici Hesabı Yayınlanmadan OTA Güncellemesinin iOS 16 Beta 1 Profil Dosyası İndirilmesi
  • iOS 16 Beta 2 İndirme Çıkış Tarihi: İşte Apple’dan Ne Zaman Bekleyeceğiniz
  • iOS 16 Beta 1 IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus, iPad’e yükleyin [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz heyecanveya Instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’den en son gelişmeler hakkında kendinizi güncel tutmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/tesla-design-chiefs-wife-is-selling-premium-tesla-interiors/

Yorum yapın