Tesla, Kuzey Amerika’daki Herkes İçin FSD Beta’yı Etkinleştiriyor


Tesla şimdi Tam Kendi Kendine Sürüş (FSD) paketi için ödeme yapan herkesin şu andan itibaren beta sürümünü yüklemesine ve çalıştırmasına izin veriyor.

Bu hareket, betanın artık yalnızca yüksek güvenlik puanına sahip olanlarla sınırlı olmadığı ve potansiyel olarak FSD modundayken uyanık kalmaya güvenilemeyecek sürücülere yol açacağı anlamına geliyor.

Beta, uyumlu Tesla araçlarının kendilerini bir varış noktasına götürmesine izin verir, ancak sürücünün her an aracın kontrolünü ele geçirmeye hazır olması gerekir.

Herkesin FSD beta sürümünü denemesine izin verme hamlesi şuydu: ilan edildi Tesla CEO’su Elon Musk tarafından, ancak yalnızca Kuzey Amerika’dakiler için geçerli.

Tesla Tam Kendi Kendine Sürüş Beta, bu seçeneği satın aldığınız varsayılarak, artık Kuzey Amerika’da araba ekranından talep eden herkes tarafından kullanılabilir. Önemli bir dönüm noktasına ulaşan Tesla Autopilot/AI ekibini tebrik ederiz!

Tesla’nız için FSD özelliğini almak ve Kuzey Amerika’da yaşamak için 15.000 $ ödediyseniz, şimdi kaydolabilir ve arabanızın kendi kendine gitmesine izin verebilirsiniz. Bununla birlikte, Tesla’nın bu beta etiketini hakkında çok konuştuğu bir özellikten kaldıracak kadar kendinden emin hissedip hissetmeyeceği hala görülüyor.

Son zamanlarda 100.000’den fazla Tesla’nın kendi kendine dolaştığı bildirildi – bu sayının yakında artmasını bekleyin.

Şuraya da göz atmak isteyebilirsiniz:

  • İndirin: iOS 16.1.1 OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • Kötü iOS 16 Pil Ömrü Boşalması Nasıl Onarılır [Guide]
  • iPhone ve iPad’de Jailbreak iOS 16.1.1 Son Durum Güncellemesi
  • iOS 16 Uyumlu Ve Desteklenen iPhone, iPad, iPod touch Cihazlar
  • iOS 16 Gizli Özellikleri: Apple’ın Bize Bahsetmediği 100’den Fazla Değişiklik
  • İndir: iPadOS 16.1 Son OTA Profil Dosyası, IPSW Bağlantıları Yayınlandı
  • iOS 16 Final IPSW Bağlantılarını İndirin ve iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, Plus’a Kurun [Tutorial]

bizi takip edebilirsiniz twitterveya instagramve hatta bizim gibi Facebook Sayfası Microsoft, Google, Apple ve Web’deki en son gelişmelerden haberdar olmak için.

Kaynak : https://www.redmondpie.com/tesla-enables-fsd-beta-for-everyone-in-north-america/

Yorum yapın