Temmuz 2022’nin en iyi iPhone fırsatları


iphone se ürünü kırmızı ve yıldırım bağlantı noktası

Ryan Haines / Android Otoritesi

olabiliriz Android Yetkilisi, ancak Apple’ın iPhone’larının masaya ne getirdiğini görmezden gelemeyiz, özellikle de derin bir indirim yakalayabildiğinizde. Ekosistem iyi bir şekilde entegre edilmiştir, iOS olabildiğince basittir ve hemen hemen herkes bir Apple ürününü alıp hızlı bir şekilde kullanmayı öğrenebilir. Sözde Apple Vergisinden kaçınmanıza yardımcı olacak şu anda en iyi iPhone fırsatlarından bazıları.

Öne çıkan fırsat: iPhone SE 2022 ile 200 $ ücretsiz para kazanın

Apple iPhone SE 2022 Görünür Hediye Kartı Fırsatı

Taşıyıcı teklifleri genellikle Apple telefonlarında önemli fırsatlar bulmanın tek yoludur ve genellikle pahalı, çok yıllı bir sözleşme yapmanızı gerektirir. Visible, kalıpları kırar ve bu anlaşma size önceden iPhone SE (2022) için herhangi bir tasarruf sağlamazken, harcamanızın büyük bir kısmını para harcamak için size hızlı bir şekilde geri verir.

Harcanan para Mastercard’ın kabul edildiği her yerde kullanılabilir, bu nedenle arada sırada çevrimiçi alışveriş yapıyorsanız bile bu aslında ücretsiz paradır. Ve bundan sonra Visible ön ödemeli sözleşmenize devam etmek zorunda değilsiniz. En yeni orta sınıf iPhone’da daha fazla dizi eklenmemiş benzer bir teklif bulmanız pek olası değildir.

Şartlar ve koşulları kendiniz kontrol etmek isteyeceksiniz, ancak Görünür tekliflerin hızla gelip gittiğini unutmayın. Bu nedenle, ilgileniyorsanız anlaşmayı kontrol etmek için aşağıdaki widget’ı tıklayın.

Apple iPhone SE (2022)

A15 Bionic yonga seti • Dokunmatik Kimlik • İyileştirilmiş pil ömrü

En yeni iPhone SE, selefi ile aynı gövdeye sahip ancak şimdi kutudan çıktığı gibi bir A15 Bionic işlemci ve iOS 15.4 ile aşılanmış durumda.

En iyi iPhone fırsatları


iPhone 13 ve 13 Mini fırsatları

Apple iPhone 13 arka sağa döndürülmüş ahşap

Eric Zeman / Android Otoritesi

Vanilya iPhone 13 “standart” modeldir. 6.1-inç ile geçen yılki ile aynı boyutta ekrana sahip. Aynı zamanda, ultra geniş lens ile eşleştirilmiş bir birincil atıcı ile aynı arka kamera kurulumuna sahiptir. iPhone 13 Mini, avuç içi dostu 5,4 inç ekrana ve vanilya iPhone 13 ile neredeyse aynı özelliklere sahip.

iPhone 13 Pro altı ay sonra bir masa üzerinde yan profil

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi

Standart varyantın üzerine çıkarak Apple iPhone 13 Pro’ya sahibiz. Normal iPhone 13 ile aynı boyutta ancak diğer yükseltmelerin yanı sıra arkada üçlü lensli bir kamera bulunuyor. Üçüncü lens, uzaktaki nesneleri yakınlaştırmaya yardımcı olan bir telefotodur. iPhone 13 Pro Max, 6.7 inç ekrana sahip yeni telefonların en büyüğü. Normal iPhone 13 Pro’nun tüm özelliklerine sahiptir ancak daha büyük bir pil ile birlikte gelir.

iPhone 12 1

Dhruv Bhutani / Android Otoritesi

Şimdi bir halefi olmasına rağmen, iPhone 12 ailesi hala sıcak mülk. Her modelde yeni A14 Bionic çip ve 256 GB’a kadar depolama alanı bulunur. iPhone 12 Mini sayesinde küçük amiral gemisi günlerine bile dönebilirsiniz. Apple geçen yılki modellerden benzer bir gökkuşağı rengi tuttu, bu yüzden kendinizi ifade etmekten korkmayın.

iPhone 12 Pro Max eldeki yan korkuluklar 2

David Imel / Android Otoritesi

Tıpkı iPhone 11 ailesi gibi, daha büyük ve daha güçlü iPhone 12 Pro için de savurganlık yapabilirsiniz. Bu yıl 12 Pro, standart 12 boyutuyla eşleşiyor, ancak mükemmel çekim için üçüncü bir arka kamera ekliyor. Bir kez daha birçok renk arasından seçim yapabilirsiniz ve iPhone 12 Pro ve Pro Max’in her birinde A14 Bionic çip bulunur.

iphone 11 ekran

İPhone 11, Apple’ın 2019’da uygun fiyatlı bir amiral gemisi cihazı almasıdır ve çoğu insan için sağlam bir seçimdir. Şirketin A13 Bionic çipini ve 256 GB’a kadar depolama alanını paketliyor. iPhone 11 ayrıca, elde etmek için Pro’ya geçmeniz gereken bir özellik olan çift kamera kurulumu da sunuyor. Telefonunuzun diğer teknolojinizle eşleşmesine kararlıysanız, iPhone 11 altı benzersiz renkte mevcuttur.

Ayrıca bakınız: iPhone 11 incelemesi: Apple sonunda uygun fiyatlı amiral gemilerini ciddiye alıyor

Daha büyük telefonları tercih edenler veya üçlü kamera sistemi isteyenler için iPhone 11 Pro muhtemelen en iyi seçeneğiniz. Apple’ın premium amiral gemisi, 5.8 inç Pro modelinde ve 6.5 inç Pro Max sürümünde geliyor. iPhone 11 Pro, yalnızca bir telefoto lens eklemekle kalmaz, aynı zamanda LCD ekrandan OLED’e yükseltilir, böylece fotoğraflarınız çekimden önce ve sonra çarpıcı görünür.

iphone se ses düğmeleri

Ryan Haines / Android Otoritesi

iPhone SE artık üçüncü neslinde. 2022’de yeni olan şeylerden en çok alıcılar yeni işlemci hakkında heyecanlanmalı. Apple, iPhone SE’ye (2022), hızlı iPhone 13 ailesine güç veren aynı, inanılmaz hızlı A15 Bionic çipini verdi. Bu çip, Qualcomm ve Samsung’un en iyileriyle rekabet ediyor ve telefon için yıllarca en iyi performansı sağlıyor.

İşte yeni ve eski iPhone SE’deki en iyi fırsatlar:

Ayrıca bakınız: iPhone SE 2022 incelemesi


iPhone XS ve XR fırsatları

iPhone Fırsatlarında iPhone XS

iPhone 12 ailesi, Apple’ın en yeni ve en büyük ailesi olabilir, ancak iPhone X ailesi bu ölümlü bobini henüz tam olarak değiştirmedi. Orijinal iPhone X, XS ve kardeşleri üzerinde yapılan yükseltme, özellikle pil ömründe olmak üzere, kart genelinde iyileştirmeler sunar. iPhone XS, eskiyen A12 Bionic çipine güveniyor, ancak kablosuz şarj için bir cam arkaya ve portre modu ve diğer efektler için oluşturulmuş bir çift kameraya sahip.

Konuya gelince, iPhone 11 hemen hemen doğrudan iPhone XR’den geldi. Düşük fiyat, parlak renkler ve 6.1 inç ekran, iki telefon arasındaki benzerlikler. Tabii ki, iPhone XR eski A12 Bionic çip üzerinde çalışıyor ve yalnızca bir arka kamerası var, ancak size birkaç yüz dolar kazandıracak.


Diğer iPhone’lar

iPhone 8 Plus'ın bir fotoğrafı.

Çok sınırlı bir bütçeniz varsa veya bazı eski iPhone’lar için bir özleminiz varsa, tüm umutlar kaybolmaz. Bu cihazlar, en yeni ve en iyilerle rekabet edecek özelliklere sahip olmayabilir, ancak yine de çoğu amaç için iyi çalışırlar.

iPhone 8 ve 8 Plus hala şu sitelerde yenilenmiş olarak bulunabilir: Decluttr ve Amazon. Apple’ın iPhone 8’i, iPhone X’ten (üzgünüm iPhone 9) önce gelir ve A11 Bionic çip üzerinde çalışır. Bir çentik bulamazsınız, ancak yine de güvenlik için parmak izinizi kullanabilirsiniz. İşte her iki cihaz için en iyi bahisleriniz:


Bu, şu anda olabilecek en iyi iPhone fırsatları listemizi tamamlıyor. Daha da fazla Apple ürünü arıyorsanız, şu diğer kaynaklara göz atmak isteyebilirsiniz:Kaynak : https://www.androidauthority.com/best-iphone-deals-1117011/

Yorum yapın