Teknolojik Haberler, web3’ün vahşi dünyası hakkında yeni bir podcast olan ‘Chain Reaction’ı piyasaya sürdü – Teknolojik Haberler


Teknolojide birkaç konu kriptodan daha kafa karıştırıcı veya korkutucu.

Endüstri trilyonlarca yatırım çekmiştir, ancak bu şeylerin gerçekte ne yaptığını anlamak şöyle dursun, jeton veya NFT satın almak bile hala zor olabilir. Sonuç olarak kripto, yeni bir dünya düzeni vaat eden iyimserlerin görüşlerini, doggy jeton dolandırıcılıklarını ve şüpheli NFT anlaşmalarını zorlayan günümüzün etkileyici gerçekliği ile uzlaştırmaya çalışan tüketiciler arasında oldukça tartışmalı bir itibar kazandı.

Web3 dünyasında dikkatli olunması gereken çok şey var, ancak aynı zamanda pek çok vaat de var – her ikisini de okuyucularımızın anlamasına yardımcı olmak istiyoruz.

Teknolojik Haberler adlı yeni bir podcast yayınlıyor Zincirleme tepkikripto, web3 ve NFT dünyasına dalacak.

Her hafta Teknolojik Haberler Kıdemli Editör Lucas Matney ve Kripto Muhabiri Anita Ramaswamy İster yatırımcı, ister kurucu, kişilik veya şüpheci olsunlar, bir endüstri uzmanıyla görüşmeye oturmadan önce bir avuç trend olan kripto konusunu (ve neden önemli olduklarını) açıklayacaktır. Amacımız, finanstan sanata ve internetin kendisine kadar her şeyin geleceği için potansiyel olarak büyük etkileri olan tomurcuklanan bir endüstri hakkında okuyucularla birlikte bilgi edinmektir.

Podcast’in yanı sıra, dikkat çekici finansman turlarını, satın almaları, soygunları, personel hareketlerini ve baharatlı tweet’leri vurgulayan, daha ayrıntılı ayrıntılarla haftanın web3 olaylarını inceleyen haftalık bir Zincirleme Tepki bülteni göndereceğiz. Bültene buradan kaydolabilirsiniz.

İlk bölümümüz ve bültenimiz önümüzdeki ay yayınlanacak. Mağazada neler olduğunu görmek için aşağıdaki fragmanı dinleyin, takip edin Twitter’da Zincirleme Tepki ve şimdi favori podcast uygulamanıza abone olun.

[Listen on Spotify] [Listen on Apple Podcasts]

Kaynak : https://techcrunch.com/2022/03/24/techcrunch-debuts-chain-reaction-a-new-podcast-about-the-wild-world-of-web3/

Yorum yapın