Teknolojik Haberler Podcast’ine hoş geldiniz! – Teknolojik Haberler


The Teknolojik Haberler Podcast’in ilk bölümüne hoş geldiniz! Her hafta, yeni TC podcast’i, onları kaleme alan yazarların anlattığı gibi, teknolojideki en büyük hikayelere dalacak. Konsepti aylardır geliştiriyor ve yineliyoruz, bu yüzden abone olarak alabileceğiniz ilk tam bölümümüzü nihayet sunabilmenin heyecanını yaşıyoruz. burada Apple Podcast’lerde veya Spotify.

İlk gösterimiz Teknolojik Haberler için tipiktir, çünkü çoğunlukla yoldayken muhteşem yıllık etkinliklerimizden biri olan Teknolojik Haberler Mobility 2022’de kaydedilmiştir! TC’nin harika olduğu bir şey varsa, o da yumruklarla yuvarlanmak ve anında doğaçlama yapmaktır ve bunu yerinde ve uzaktan kayıt yaparak yaptık ve TC’nin kendileriyle derinlemesine röportajların yanı sıra haftanın en büyük haberlerinden öne çıkanları size getirdik. Kirsten Korosec ve Taylor Hatmaker.

Abone olduğunuzdan emin olun ve geri bildiriminizle bize 5 yıldızlı bir inceleme bırakın. Haftanın en büyük hikayelerine en yakın yazarlardan taze röportajların yanı sıra geniş teknoloji dünyasında neler olup bittiğine dair bilmeniz gerekenlerin bir özetini içeren Teknolojik Haberler Podcast’i haftalık olarak sunacağız.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/21/welcome-to-the-techcrunch-podcast/

Yorum yapın