Teknolojik Haberler Live’da mobilite pazarları ve fren onarımı – Teknolojik Haberler


Walker Drewett, NuBrakes’i Mayıs 2019’da kurdu. Canvas Ventures GP’den Mike Ghaffary’ye göre, Drewett bir pazar modeliyle desteklenen yüksek büyüme oranına sahip bir iş kuruyor, bu nedenle Ghaffary şirketin Seri A’ya liderlik ediyor. Ürün basit: İsteğe bağlı araç fren onarım hizmetleri. Drewett’in sermayeyi nasıl artırdığını ve NuBrakes’i önceki kuruluşu NuWash’ten (elbette isteğe bağlı araba yıkama hizmeti) edindiği bilgiler üzerine inşa ettiğini duymak için bu bölüme katılın.

Bu etkinlik açılır 22 Haziran, 11:30 PDT/02:30 EDT ağ oluşturma ve saha uygulama başvuruları ile. Mülakat 12:00 PDT’de başlar ve ardından 12:30 PDT’de TCL Pitch Practice. Burada ücretsiz kaydolun.

Teknolojik Haberler Live kayıtları haftalık olarak Çarşamba günü 11:30 PDT/2:30 PM EDT’de. Bize katılın! Ücretsiz kayıt olmak için buraya tıklayın ve NuBrake’in konuşma destesine erişim kazanın, saha alıştırması oturumuna girin ve konuşmacılara soru sorabileceğiniz canlı yayına erişin.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/08/mobility-marketplaces-and-brake-repair-on-techcrunch-live/

Yorum yapın