Teknolojik Haberler Live’da Databook’un nasıl satış konuşması yaptığını ve Threshold Ventures’ı nasıl kazandığını duyun – Teknolojik Haberler


Anand Shah ve Alex Barrett, kurumsal müşterilere satış yapan satış görevlilerini güçlendirmek amacıyla 2016 yılında Databook’u kurdu. Shah, Accenture’da yaklaşık 15 yıl geçirmişti ve yapay zeka tarafından ele alınabilecek büyüyen bir beceri boşluğu gördü. Ve başlamak için gereken başlangıç ​​sermayesini elde etmek için Threshold Ventures’tan Josh Stein ile bağlantı kurdu.

Umarız bu çok özele katılabilirsiniz Teknolojik Haberler Live bölümü 23 Mart saat 11:30 PT / 14:30 ET Teknolojik Haberler Battlefield Editörü Neesha Tambe tarafından barındırılmaktadır.

Shah ve Stein’ın uzun süredir devam eden (ve görünüşte başarılı) ilişkileri hakkında konuşmaları için programa katılmasından heyecan duyuyoruz. Nasıl bağlantı kurduklarını ve SaaS alanındaki kurucular için ne gibi tavsiyeleri olduğunu bilmek istiyoruz.

Teknolojik Haberler Live, girişimlerin daha iyi girişim destekli işletmeler kurmasına yardımcı olmakla ilgilidir. Kurucular ve onları finanse eden yatırımcılar, nasıl tanıştıklarını, birbirleriyle ilgilenmelerini sağlayan şeyleri ve nihayetinde anlaşmayı nasıl imzaladıklarını konuşmak için otururlar. Ölçeklendirme yoluyla birlikte çalışırken paylaştıkları ilişkiyi de tartışıyoruz.

Bu bölüm için Databook’un ilk sunum destelerini gözden geçirmek ve Threshold ile Stein’ın dikkatini çeken şeylerden bahsetmek istiyoruz. Şu anda 71 milyon doları yükselttikten sonra, şirketin erken tahminlerine ve hedeflerine bakmaktan heyecan duyuyoruz.

Ayrıca, Teknolojik Haberler Live’ın bu bölümü aynı zamanda TCL Pitch-Off’u da içeriyor. Seyirciler, sanal sahnemize gelerek, siz değerli misafirlerimize startuplarını tanıtabilir ve canlı geri bildirimlerini alabilirler.

Teknolojik Haberler Live’a katılım ücretsizdir ve her Çarşamba saat 14:30’da EDT/11:30’da PDT’de açılır. Ancak, yalnızca Teknolojik Haberler+ üyeleri, bölümün isteğe bağlı sürümüne ve Teknolojik Haberler Live içeriğinin tam kitaplığına erişebilir. Başka bir deyişle, mermiyi ısırın ve Teknolojik Haberler+’a abone olun.

Threshold Ventures ve Databook ile Teknolojik Haberler Live’a kaydolmak için bu bağlantıyı kullanın. Orada görüşürüz!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/03/01/hear-how-databook-pitched-and-won-over-threshold-ventures-on-techcrunch-live/

Yorum yapın