Teknolojik Haberler Disrupt’ta Startup’lar için Google Cloud, Blackstone Launchpad ve daha fazlasıyla bağlanın • Teknolojik Haberler


Takvimlerinizi, başlangıç ​​​​hayranlarınızı işaretleyin, çünkü Teknolojik Haberler 18-20 Ekim’de Moscone West Kongre Merkezi’nde amiral gemisi etkinliğimiz Teknolojik Haberler Disrupt’a ev sahipliği yapmak için canlı ve şahsen güzel City by the Bay’e dönüyor ve ardından çevrimiçi bir özet etkinliği 21 Ekim’de.

TC Disrupt, birçok nedenden dolayı teknoloji konferanslarının gözdesi ve bugün, etkinlikte birlikte çalışabileceğiniz bazı şirketlerden bahsetmek istiyoruz. Her yıl, erken aşamadaki girişimleri desteklemeye kendini adamış büyük şirketlerle güçlerimizi birleştirdiğimiz için şanslıyız. Kaynaklarından ve bağlantılarından yararlanabilecek ve hatta gerçek hayattaki örnek olay incelemelerinden ve başlangıç ​​eğitim içeriğinden bir miktar bilgi alabileceksiniz. Katılımları, erken aşamadaki kurucuları yükseltir, meşgul eder ve destekler.

Bu şirketler ayrıca girişim ekosistemindeki diğer şirketlerle bağlantı kurmak ve fırsatları keşfetmek için Disrupt’a gelir. İttifaklar kurarlar, ortaklıklar kurarlar ve potansiyel yatırımlar ararlar ve bazen bir girişimin yeni müşterisi olurlar.

Teknolojik Haberler Disrupt’a yeni ve ilginç şirketler bulmak, yeni iş bağlantıları kurmak ve yatırım potansiyeli olan startuplar aramak için gidiyorum. Bilgimi genişletmek ve çalışmalarımı bilgilendirmek için bir fırsat. — Rachael Wilcox, yaratıcı yapımcı, Volvo Cars.

Yeni Başlayanlar için Google Cloud Disrupt’a “Büyümeyi Güçlendirme, Bulutu Kullanma ve Yanmayı Azaltma” hakkında konuşmak için geliyor. Blackstone Fırlatma Paneli Disrupt Student Pitch Yarışması’nın isim sponsoru olarak bize katıldı. Sergi salonuna katılarak, elimizde Uygulama Yöneticisi, Codaheadve Kodu Yiyin. Disrupt Breakout Aşamasını tamamlama, DevRev “Ürün Pazarına Uygunluk (PMF) Nasıl Elde Edilir” konulu bir ara oturumla fuara geliyor ve FIS “Çizgide Yürüyen Fintechler: Ekosistemler, Bankalarla Simbiyotik İlişkiler ve Sırada Ne Var”a ev sahipliği yapacak.

Disrupt, imzalı bir yuvarlak masa olmadan Disrupt olmaz ve Sistemler Arası iki yuvarlak masa toplantısı ile sıcak geliyor: “Sağlık Hizmetleri Monolitine Girmek” ve “Her neyse Birlikte Çalışabilirlik Nedir?”

İleri sar sergi katında bir başlangıç ​​pavyonuna ev sahipliği yapacak ve son olarak, Infobip bazı harika etkileşimli deneyimlerle yerde de sergilenecek.

Teknolojik Haberler Disrupt, 18-20 Ekim’de San Francisco’da, 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle gerçekleşecek.

Şirketiniz Teknolojik Haberler Disrupt’ta bize katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/09/22/connect-with-google-cloud-for-startups-blackstone-launchpad-and-more-at-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın