Teknolojik Haberler Disrupt’a bire iki geçiş – Teknolojik Haberler


Yaz, Anma Günü ile birlikte kırbaçlanıyor ve Yaz Gündönümü zaten dikiz aynasında. ABD’de bir sonraki uzun tatil hafta sonu için köşeyi dönüyoruz ve burada Teknolojik Haberler’ta bu sadece bir anlama gelebilir.

4 Temmuz, ikiye bir flaş indirimimizin zamanı geldi! Bugünden itibaren Teknolojik Haberler Disrupt’a bir bilet fiyatına iki bilet satın alabilirsiniz. 18-21 Ekim tarihlerinde San Francisco’daki üç günlük amiral gemisi etkinliğimizde 21 Ekim’de çevrimiçi bir günle ciddi tasarruf sağlamanın harika bir yolu.

Bu flaş satış devam ediyor 5 Temmuz 23:59’a (PT) kadar yürürlüktedir. Ertelemeden farklı olarak, önleyici satın alma öder. Kurucu ortağınızı, bir meslektaşınızı veya en iyi arkadaşınızı alın, pasolarınızı buradan satın alın ve tasarruf edin.

  • 695 $ (her biri 347,50 $) karşılığında iki Genel Giriş kartı alın
  • 695$’a iki Yatırımcı kartı alın (ayrıca her biri 347.50$)
  • 195 $ (her biri 97.50 $) karşılığında iki Öğrenci / Kâr Amacı Gütmeyen Giriş Kartı alın

Bu yıl Disrupt’tan ne bekleyebilirsiniz? Başlangıç ​​aşamasındaki başlangıç ​​yelpazesindeki teknik simgeler ve diğer yüksek kalibreli hoparlörler her zaman verilir. Resmi gündem sabit olmaktan uzak (henüz erken), ancak burada bulacağınız konuşmacılardan ve konulardan sadece birkaçı: Teknolojik Haberler+ aşaması (daha önce Extra Crunch aşaması olarak hatırlayabilirsiniz) yeniden markamız).

Girişim piyasası 2021’den itibaren önemli ölçüde değişti ve gıpta edilen girişim madalyonun her iki tarafından da zorlu bir konuyu ele alıyoruz. Bu iki önemli panel tartışmasını kaçırmayın.

  • Daha Zor Bir Piyasada İlk Dolar Nasıl Arttırılır, Girişim Perspektifi — Annie Case (Kleiner Perkins) ve Sheel Mohnot (Better Tomorrow Ventures) ile birlikte.
  • Yatırımcılar Daha Tedbirli Olduğunda İlk Dolar Nasıl Yükseltilir, Kurucu Perspektif — Amanda DoAmaral (Fiveable), Sara Du (Alloy Automation) ve Arman Hezarkhani (Parthean) ile birlikte.

Startup Battlefield saha yarışması bu yıl daha da heyecanlı olacağa benziyor. Neden? Niye? Çünkü 20 finalist The Startup Battlefield 200’den seçilecek. Teknolojik Haberler, 200 olağanüstü erken aşamayı elle seçecek ve grubu (ücretsiz) Disrupt’ta ağırlayacak. Gösterinin üç günü boyunca gösteri katında sergilenen tek girişim onlar olacak.

Team Teknolojik Haberler, sergilenecek en iyi startupları bulmak için binlerce uygulamayı incelemek gibi zorlu (ve heyecan verici) bir göreve sahiptir. Sonra o grubu kazanacaklar ve ana sahneye çıkacak ve tüm Disrupt seyircisiyle birlikte 100.000 $ ‘lık bir atış için bir jüri heyetine canlı olarak sunacak 20 olağanüstü finalist seçecekler.

Doğru malzemeye sahip olduğunu mu düşünüyorsun? Başvurular şimdi açık ve 31 Temmuz’da kapanıyor. Startup Battlefield 200’e Başvurun ASAP, çünkü 1 Temmuz’da kabul bildirimlerini dağıtmaya başlıyoruz.

Disrupt öncesinde sizinle paylaşacağımız daha heyecan verici programlarımız olacak. Parmaklarınızı Teknolojik Haberler’ın nabzında tutun — etkinlik güncellemeleri için kaydolun En son duyuruları ve indirimleri almak için.

Teknolojik Haberler Bozulması 2022 18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco’da, 21 Ekim’de online bir günle gerçekleşecek. 4 Temmuz flash indirimimizi kaçırmayın. İki kişilik geçişlerinizi satın alın önceki son tarih 5 Temmuz’da 23:59’da (PT) sona eriyor.

Şirketiniz Teknolojik Haberler Disrupt 2022’ye sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.

/]Kaynak : https://techcrunch.com/2022/06/27/fourth-of-july-flash-sale-two-for-one-passes-to-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın