Teknolojik Haberler Disrupt – Teknolojik Haberler’ta VC ağınızı nasıl oluşturacağınızı öğrenin


İlişkiler herhangi bir işin temelini oluşturur ve sağlam bir temel, size ve başlangıç ​​hayallerinize tavsiyede bulunan, onları güçlendiren ve yatırım yapan güçlü bir insan ağı geliştirmeyi gerektirir. Ancak belirli ağlara nasıl girileceğini ve hatta bu bağlantıları nerede kurmaya başlayacağınızı bilmek, özellikle de ilk başladığınızda zor olabilir.

Bu ikilem canınızı sıkıyorsa, bu seansı kaçırmayın. Her kurucunun şirketini büyütmek için ihtiyaç duyduğu temel bağlantıları (melek yatırımcılar ve diğerleri ile) nasıl ve nereden yapmaya başlayacağınızı öğreneceksiniz.

Finansman, ortaklıklar veya yeni müşteriler için her zaman geri bildirim sağlamaya ve ağlarındaki diğer kişilerle sizi tanıştırmaya istekli sıkı bir insan topluluğuna ihtiyacınız olacak. Bu nedenle, üç uzmanın – Nik Milanović, Joshua Ogundu ve Gefen Skolnick’in 18-20 Ekim tarihlerinde Teknolojik Haberler Disrupt’taki süreçte size rehberlik edeceğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Fintech meraklısı Nik Milanović, This Week in Fintech’in kurucusu ve baş editörü ve Fintech Fonu’nun genel ortağıdır. Geçmiş yaşamında Google Pay’de İş Geliştirme başkanı, Petal’de Strateji Başkan Yardımcısı ve Funding Circle’da Stratejik Ortaklıklar direktörüydü.

Joshua Ogundu, insanların anlattıkları hikayeler ve paylaştıkları sohbetler aracılığıyla birbirlerini tanımalarını sağlayan sesli bir flört uygulaması olan Heart To Heart’ın CEO’su ve kurucu ortağıdır. Ogundu daha önce TikTok’ta ürün operasyonları lideri olarak görev yaptı ve burada öncelikle TikTok’un Take A Break videolarına ve ışığa duyarlı epilepsi uyarısı ve geçişine yol açan Güven, Güvenlik ve Erişilebilirlik ürünleri üzerinde çalıştı.

Ogundu, teknoloji kariyerine Michigan State’den mezun olduktan bir hafta sonra başlattığı kimlik ve ilgi alanına dayalı bir sosyal ağ olan LykeMe’yi kurarak başladı.

Couplet Coffee’nin kurucusu ve CEO’su Gefen Skolnick, birinci nesil göçmen, gururlu bir queer kadın ve kahve aşığı. ABD’deki en büyük kadın hackathon’unda teknolojinin eş direktörü olarak çalıştı, kendi uygulamalarını oluşturdu ve çok sayıda burs programına katıldı.

Kendi kahve markasını yaratmadan ve sadece Twitter’ı kullanarak finansman sağlamadan önce Tesla, Reddit ve Twitch’in kurucuları tarafından desteklenen bir girişim fonunda lider ortak oldu. Ve hepsini 23 yaşında yaptı.

Skolnick, Twitter aracılığıyla, yeterince temsil edilmeyen ve yaklaşık 3.000 üyesi olan kurucular için bir topluluk oluşturdu. Yetersiz temsil edilen azınlıklara yönelik tutkulu savunuculuğu, Away’in kurucu ortağı Jen Rubio da dahil olmak üzere 30 melek yatırımcının dikkatini çekti.

Satır aralarını okuyun ve bu liderlerin erken aşamadaki başlangıç ​​tablosuna ne getirdiğini ve bunun neden değerli olduğunu anlayacaksınız. Milanović’in fintech tutkusu, bağlantılar kurmasına ve yatırıma geçişine yardımcı oldu. Ogundu, ilgi çekici sohbetlerin nasıl gerçek bağlantılara yol açtığını bilirken, Skolnick’in marjinal topluluklarla olan derin bağı, sosyal ağını etkileyici bir etki yaratacak şekilde genişletti.

Bu Ekim’de TC Disrupt’ta Nik Milanović, Joshua Ogundu ve Gefen Skolnick’e katılın ve etkileşim kurun. Ardından, etkinlik sırasında öne çıkın ve akıllıca tavsiyelerini uygulamaya koyun, ağınızı genişletin ve bu ilişkilerin sizin için çalışmasını sağlayın.

Teknolojik Haberler Kesintisi başlangıç ​​ekosistemiyle yeniden etkileşime geçmek için şahsen geri döndü 18-20 Ekim’de benn San Francisco’da 21 Ekim’de analist yorumları, video tekrarları ve sürpriz özel konukları içeren özel bir çevrimiçi gün var! 3 Haziran’dan önce kaydolun ve 1500$’a kadar tasarruf edin. Ve öğrenciyseniz, yeni mezunsanız veya devlet memuruysanız, askeri veya kâr amacı gütmeyen bir çalışansanız, sizin için tam erişim kartları sınırlı bir süre için 100 dolardan az!Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/18/learn-how-to-build-your-vc-network-at-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın