Teknolojik Haberler Disrupt – Teknolojik Haberler’ta özsermayesiz fonlamada 100.000 $ ‘lık bir şans nasıl kazanılır


Çoğu insan iyi bir “nasıl yapılır” dersinden hoşlanır – kullanışlıdırlar ve hayatı biraz daha kolaylaştırabilirler. Bu iyi bir nasıl yapılır değil. Bu bir hayat değiştirici. 100.000 $ ‘lık özsermayesiz finansmanın girişiminiz için neler yapabileceğini hayal edin. Bu nasıl yapılır burada başlar ve sahnede şu saatte biter: Teknolojik Haberler Kesintisi18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek olan .

Başlangıç ​​Battlefield 200

“Menü öğelerimiz değiştiği için lütfen aşağıdaki talimatları dinleyin.” Başka bir deyişle, seçim süreci Başlangıç ​​Battlefield, efsane saha yarışmamız yeni. Eğil ve 100.000 $ ‘lık atışınız için nasıl başvuracağınızı öğrenin.

Startup Battlefield’da rekabet etmenin tek yolu, önce bir yer kazanmaktır. Başlangıç ​​Battlefield 200 — 200 erken aşama girişimin küratörlüğünde bir kohort. Rekabet şiddetli olacak. TC editörleri binlerce başvuruyu inceleyecek ve 200 startup seçecek. Bu şanslı kurucular Disrupt’a tam erişim, üç gün boyunca sergi alanı, özel atölye çalışmaları, eğitim ve diğer avantajlara sahip olacaklar.

Ayrıca, tüm SB 200 kurucuları, yatırımcıların ve Teknolojik Haberler editörlerinin önünde hızlı konuşma yapar. Bu fırsatın tamamı baştan sona %100 ücretsizdir. Teknolojik Haberler, herhangi bir başvuru veya katılım ücreti talep etmez ve öz sermaye kesintisi gerektirmez. Oynamak için ödemeyi ortadan kaldırdık. SB 200, Disrupt’ta sergilenmesine izin verilen tek erken aşamadaki girişimlerdir.

Teknolojik Haberler editörleri bu 200 şirketten 20’sini Startup Battlefield finalisti olarak seçecek. Bu kurucular Teknolojik Haberler web sitesinde yer alacak, özel koçluk alacak ve tüm Teknolojik Haberler izleyicilerinin önünde canlı sunum yapacak.

Bu yeni sürecin, daha seçkin startup’ların Startup Battlefield programına katılmasına olanak tanıdığına inanıyoruz. Yatırımcılara, medyaya ve potansiyel müşterilere paha biçilmez bir küresel maruziyet kazanacaklar. Ve eğer yeterince iyilerse, kurucuların öz sermayeden bağımsız olarak 100.000 $’ı eve götürme şansı olacak. Ciddi övünme hakları hakkında konuşun.

Aşağıdaki durumlarda başvurabilirsiniz:

  • Erken aşamada bir girişime liderlik edin.
  • Minimum düzeyde uygulanabilir bir ürüne sahip olun.
  • Herhangi bir dikey temsil edin.
  • Herhangi bir coğrafyayı temsil eder.
  • Sektörünüzde adım fonksiyonlu inovasyona sahip olun.
  • Önyüklemeli veya önceden ölçeklendirilmiş finansmana sahip (sektöre göre değişken).

Bu çok büyük bir fırsat ve yine oldukça rekabetçi olacak. Beklemeyin – bu nasıl yapılır listesini yapılacaklar listenizin en üstüne yerleştirin. Buraya uygula En geç 31 Temmuz. Kabul bildirimlerini 1 Temmuz’da dağıtmaya başlayacağız.

Teknolojik Haberler Kesintisi 18-20 Ekim tarihlerinde San Francisco’da gerçekleşecek ve 21 Ekim’de çevrimiçi bir gün olacak. Startup Battlefield unvanında bir şans istiyorsanız, özsermayesiz 100.000 $ – ve diğer tüm avantajlar – Teknolojik Haberler Startup Battlefield 200’e başvurun 31 Temmuz’dan önce. Veya Startup Battlefield 200 şirketlerinin tamamıyla tanışmak için bizzat orada olmak istiyorsanız, fiyatlar artmadan katılmak için biletinizi alabilirsiniz!

Şirketiniz, Teknolojik Haberler Disrupt’a sponsor olmak veya katılmakla ilgileniyor mu? Sponsorluk satış ekibimizle iletişime geçerek bu formu doldurmak.Kaynak : https://techcrunch.com/2022/05/20/how-to-earn-a-shot-at-100000-in-equity-free-funding-at-techcrunch-disrupt/

Yorum yapın